Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovéniában is de inkább...

Szlovéniában is de inkább Horvátországban és Görögországban keresnék eldugott helyeket amiket minnel kevesbe ismernek az emberek?

Figyelt kérdés
A párommal jövő tavasszal-nyáron el szeretnénk menni egy kis túrára kocsival. Úgy tervezztük, hogy Szlovénia-Horvátország-Görögország mennénk és szeretnénk elmenni minnél eldugottabb egzotikus helyekre. Olyan helyeket szeretnék találni, ahol lehetőleg víz van...talán valami forrás, vízesés, tenger. Keresgélek google-en is nem vagyok lusta de pont az lenne a lényeg, gogy olyan helyeket szeretnenk meglatogatni amiket nem ismer sok ember. Tudna segíteni valaki aki tud valami ilyesmi helyről?

2016. okt. 3. 19:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki, tud jó helyeket, de nem szeretné sok emberrel megosztani, akkor privátban is nyugodtan írhat!
2016. okt. 4. 00:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Uhh, nekem életem egyik legjobb emléke egy icipici Görög faluhoz kapcsolódik. Szerintem mi voltunk ott az első "turisták" egyébként. :D Sajnos nem tudom a nevét, de valahol félúton van Larissa és Athén között. Google Maps-en próbáltam megkeresni, de nem sikerült. :/ Igazából pont olyan lehet, mint a többi görög falu, de nekem mégis különleges volt. Üljetek be a kocsiba, és kanyarodjatok le az útról egy random faluba, ami szimpatikus. :)

Pár évvel később, szintén Görögország. Szerintem elég ismert Kefalonia szigete, márcsak a világhírű strandja miatt is (Myrtos), de a kikötőváros, ahonnan a komp indul oda az nem. Astakos a neve, és egy tök szép, kis pici, de annál hangulatosabb falu.

2016. okt. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!