Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet megszervezni egy...

Hogy lehet megszervezni egy El Camino-s utat? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Mint egy sima utazást. Útvonal, költségek, stb... persze egyénfüggő ki mennyire tervez előre.


Itt egy hasznos oldal: www.mundicamino.com -van angol nyelvü változata is.


Én is tervezgettem, de különböző okoknál fogva nem jutottam el addig hogy lefoglaljam a repcsijegyet.


Az én utam 33-35 napos lett volna, és olyan 200-250 ezer között jöttem volna ki. -de úgy hogy egy-két napot eltöltöttem volna barcelonában illetve pamplonában is.

2008. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,

Ha mégcsak készülsz az Útra, de nem tudod, hogy hogyan, mivel, mennyiért vágj neki. Akkor a legjobb megoldás, ha ellátogatsz a Budapesti Camino Klubba. www.elcamino.hu

2008. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

-túrafelszerelés ha semmid sincs(túracipő,túrazokni,hátizsák,esőkabát,nacik pólók,hálózsák esetleg sátor stb... )-ezek a legfontosabbak. nekem 80 ezer ft volt és ezek csak a legfontosabbak.(minden a dechatlonból)

zarándokszállások(van jónéhány ingyenes,vagy donativos is) a kb 35 állomásbó 20ban fizetni kell átlag 5 euro.így ez még kb 30 ezer ft.

-az enni és innivalót napi 5 euró alatt lehetetlen kihozni.ez fontos,mert napi átlag 25 km-t kell gyalogolnod.napi 8 euró az átlagos,ezzel épphogy elvagy.a kényelmes napi 10-15 euro.8-cal számolva közel 300 euro,így ez még közel 90 ezer ft.

-utazás oda vissza(én pl.odafelé repültem Párizsba ez 12 ezer ft(+15 euróért visz be a busz Párizsba a reptérről) onnan tgv Spanyolországig ez elég drága volt 30 ezer ft(van olcsóbb jegy kb 40 euroért is amugy minden attól függ,mikor veszed meg a jegyet).visszafelé Santiagobol repcsi madridba 15 ezer (a busz ugyanennyi és az 9 óra ez meg 1)onnan repcsi Pest 15 ezer ft. így ez kb 80 ezer ft.

Ez így 280 ezer ft.+úgyis közbejön még millió apró dolog,amiért fizetni kell úgy emlékszem nekem durván 350 ezer ft-ba került.(de nyilván ételre italra itthon is költesz így igazából a 250 ezer ft a tényleges költség.)

2011. jan. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!