Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia! Olyat lehet hogy...

Anglia! Olyat lehet hogy bemegyek egy bármilyen bankba és utalok a magyar számlámra pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

Nem látok rá sok esélyt de azért megkérdezem. Tehát nincs kint fiókom, de szeretnék az otp-s számlámra pénzt.

Meg tudnám kérni ismerősömet hogy utaljon nekem az angol számlájáról és kifizetem neki de azt olvastam neten hogy ha angolról magyarra utalok az legalább 20 fontba kerül...

Szóval olyat lehet hogy bemegyek egy bármilyen bankba és fiók nélkül ott utaltatom el a magyarországi otp-s számlámra?


2016. okt. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nincs az adott angol bankban számlád. Max olyat tudsz hogy bemész egy Western Unionba, átküldöd a pénzt, valaki otthon leveszi és befizeti az OTP számládra.
2016. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt le tudnád írni hogy működik, mennyibe kerül?
2016. okt. 11. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

a transferwise egy elég olcsó és jó szolgáltatás.

olvasd el az oldalukon, hogyan működik.

2016. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!