Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez hogyan működik a Ryanair...

Ez hogyan működik a Ryanair esetében?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva utazunk Ryanair géppel, és amikor vettem a jegyeket, pluszba fizettem elsőbbségi beszállást, viszont ülőhelyet nem foglaltam plusz pénzért. Ebben az esetben hova fogunk helyet kapni? Mindenképpen foglalnom kellene ülőhelyet is, különben lehet, hogy nem kerülünk egymás mellé? Az elsőbbségi beszállásnak így mi értelme van, azon kívül, hogy a kézipoggyászainkat biztosan nem rakják hátra a csomagtérbe? Utoljára 2 éve utaztam fapados géppel, de akkor az volt, hogy aki foglalt ülést, azoknak az első pár sort lezárták, tehát nekik biztos volt a helyük, aztán a maradék helyre fölengedték az elsőbbségi beszállókat, ők kiválasztották hova ülnek (akkor ezért még nem kellett külön fizetni, tehát megvolt a lehetőség arra, hogy ha többen utaztok, akkor egymás mellé kerüljetek), utána pedig a többi ember osztozott a megmaradt helyeken. Kérlek segítsetek, mert totál le vagyok maradva, hogy ez most hogyan működik!
2016. okt. 16. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel akkor is egymás mellé kaptok majd helyet ha nem fizetsz a választott helyért, de ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor vegyél helyet.

Az elsőbbségi beszállásnak az értelme, hogy nem kell annyit sorban állni.

2016. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem így megy hogy eldöntöd hová ülsz, ez csak akkor van, ha veszel helyet, vagyis arra ráfizetsz, ahogy említetted is. Ha nem élsz vele mert nem akarsz fizetni érte és gondolom neten veszed meg, akkor a gép kidobja a helyedet, tehát oda kell majd ülnöd, amit ők adnak meg, ez rajta lesz a repülőjegyeden, tehát figyelni kell. Ha együtt veszitek meg akkor nagy valószínűséggel egymás mellé kerültök, legfeljebb annyi lehet, hogy egy folyosó van köztetek, de ez ritka, de nekünk már volt ilyen is. Ha külön veszitek meg akkor lehet az, hogy egész máshol ültök, lehet te a gép elején leszel, a társad meg hátul. Így is utaztunk már, mi asszem hátul szálltunk be, tesómék meg elől vagy fordítva. Ők később vették meg.
2016. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Indulás előtt 7 napon belüli online check-in esetében nem kell fizetni a helyért, de nincs garancia rá, hogy addigra maradnak egymás melletti helyek. Ha a gép dobja, egymás mellé ültet, ha tud.

Pár éve megszűntették ezt az oda ülök ahova akarok rendszert, kötelező minden embernek névre szóló ülőhelyen ülnie (azonosítási okokból)

2016. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!