Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről szeretnék eljutni...

Budapestről szeretnék eljutni Bordeaux-ba busszal, átszállás nélkül. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Kerestem interneten is, de nem találtam. Állítólag van ilyen megoldás.

2016. okt. 23. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Azokrol az egben szallo hatalmas femmadarokrol, amikkel tizedannyi ido alatt, akar tizedannyiert is eljuthatsz uticelodig, hallottal-e mar?
2016. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2016. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy a kérdező fél a repüléstől.

Egyébként ha nem szervezett turistaút, akkor valószínűleg átszállásokkal tudnád csak megoldani.

2016. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hallottam bizony ;), nincs közvetlen Bordeaux-ba Budapestről, a Ryan Air-nél pedig Párizsba előre kell megvenni oda-vissza, nekem csak odaútra kellene.
2016. okt. 23. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem ertelek. Mit kell megvenni oda-vissza? Ezt a tavot repuli mind az easyjet, ryanair is 5-6 ora reptertol repterig nagyon jo aron. Senki nem kotelez oda-vissza jegy megvasarlasara. Feltetelezem, BP-Parizs-Bordeaux, 1 atszallas.
2016. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Ryan Air kötelez, ha Budapestről Párizsba szeretnél repülni. Próbáld ki, nem tudsz egyirányú jegyet vásárolni.

Az Eurolines oldalán megtaláltam, amit kerestem végül, köszönöm a kommentelőnek!

2016. okt. 23. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Valamit benézhettél, én tudtam próbából foglalni most.
2016. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megint en vagyok, utananeztem, mert ez most nagyon erdekel (:D), elinditottam egy foglalast, de semmi ilyen kotelezettseget nem lattam, sot 15-25 ezer forint korul arulnak jegyet Bordeauxba, brusszeli atszallassal (ryanair). Szoval, en a helyedben korbeneznek a skyscanner, momondo oldalakon (havonta tobbszor repulok, altalaban ezeket hasznalom), a peldamat is ott talaltam. Szoval szerintem mindenkepp nezz korbe elobb x millio ora buszos zotykolodes helyett.
2016. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam én is a Ryanair oldalán és csak megerősítette, amit eddig is tudtam - nincs olyan, hogy nem vehetsz egyirányú jegyet (se Párizsba, se máshová, havonta-kéthavonta repülök velük), csak a legelején, a dátum keresése előtt át kell kattintani a retúr opcióról az egyirányú opcióra.

De ha kényelmesebb tizenX órát buszon tölteni, akkor én is az Eurolines-t ajánlom, megbízható társaság.

2016. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ezt benéztem, elnézést kérek a butaságért.

(Esetleg tudnál küldeni egy linket a 15-25 ezres jegyről? A legolcsóbb, amit találtam, 103 euró).

2016. okt. 23. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!