Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lehet utitársat találni...

Hol lehet utitársat találni külföldi úthoz?

Figyelt kérdés
Elsősorban Görögországba vagy Olaszországba akartam menni, ahol azért még viszonylag melegebb van. Próbáltam a nagyutazas.hu -t,visszaírtak akik hírdettek rajta páran aztán amikor telefonos beszélgetésre vagy személyes találkozóra került volna sor akkor nem válaszoltak. Én is adtam fel hírdetést,de nem jelemtkezett senki sem.
2016. okt. 25. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Van meg a turatars.com
2016. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy pasas vagy.

Én is többször utaznék, de az ismeretségi körben nincsen erre se igény, se pénz.

(Nekik a külföld egy életre le van tudva azzal, hogy voltak egyszer "Görögben".)

Az ilyen útitárskereső oldalakon meg nincsenek olyan nők, akiket az utazás és/vagy a kultúra érdekelne, csak olyanok akik a pasasokkal akarnak mindent fizettetni, miközben kikérik maguknak, ha ezért -esetleg- prostinak nézik őket.


Arra szinte semmi esélyed sincsen, hogy olyan nőt találjál, aki fizeti is a saját részét is és normálisan tud viselkedni, és nem pasit akar fogni állandóan.

49/F

2016. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"turatars.com"

Az meg valóban olyan, hogy ha látnak egy hegyet, rögtön rágerjednek és megmásszák.

(Másszon a halál, vagy akinek nincsen autója...)

2016. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert!Én többször kerestem itt annak idején nagyobb európai vidámparkokhoz útitársat,de senki nem jött velem,ez van sajnos.
2016. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez van nálam is, egyszerűen nincs kivel elmennem, ezért vagyok évek óta otthon. Mostanra már beletörődtem bár örülnék neki ha valaki bejelentkezne hogy velem tart (nagyon kicsi az esélye, hogy megtörténik)
2016. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...pedig úgy látom az "értékelések" alapján, hogy normális emberek írtak itt válaszokat.


Ugyanis csak azoknak magas a pontja, akik mindig benyalnak a kérdezőknek, avagy többszörös regivel felpontozgatják saját magukat, mert ettől örül a kis dedós lelkük.

A korrekt és igazat író válaszolókat meg természetesen lepontozzák.


Ergo: itt most csupa korrekt, igazmondó ember van.

:)

2016. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod.
2016. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és 18-30 közötti,akkor nekem is írhatsz!:)
2016. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!