Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha lehetőséged lenne, melyik...

Ha lehetőséged lenne, melyik országban élnél fél évig?

Figyelt kérdés

Lehetőségem adódott kimenni fél évre egy európai országba élni és nyelvet tanulni. Az alábbi országokat tekintem jó választásnak: Németo, Franciao, Hollandia, Dánia, Cseho, Lengyelo, É Olaszo, UK, Montenegró.

Te hova mnnél és miért?

Köszi a válaszokat, 16L


2016. dec. 4. 19:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez attól függ,hogy kinek melyik ország a szimpatikusabb.En talán Dániába mennék.
2016. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Még a lista nélkül is Olaszország ugrik be... Hegyek, tenger, éghajlat, nyelv, kultúra... Régen sokaknak kvázi kötelező volt egy olasz tanulmányút (művészeknek főleg) s ma is igen hasznos lehet.

Több más ország is szimpatikus, de olyat választanék, ahol legalább valami halvány közöm van a nyelvhez s meg is akarom tanulni az adott nyelvet... Emiatt Lengyelország élből kiesne.

2016. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Olasz, német, francia, UK közül választanék. A többi nyelv engem nem érdekel; és ezek az országok is szépek (persze attól is függ melyik része, UK valamelyik iparvárosa nem lenne vonzó célpont).
2016. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
*ezek az országok szépek is
2016. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
USA elsősorban, vagy Anglia.
2016. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
70%
Hollandia, Svájc, Svédország , Norvégia én tuti ezek közül az egyikbe mennék, jó a fizetés, viszonylag fejlett országok :)
2016. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Hollandia
2016. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
#7 Vagyok. Szinte minden város gyönyörű, vagy különleges. Holland nyelvvel itthon is jól lehet keresni, nem is túlságosan nehéz megtanulni.
2016. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Spanyolország, Portugália
2016. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
56%
Havanna.jartam itt nemreg jottem haza de megegyszer el akarok menni
2016. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!