Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemleges infot kérnék a...

Érdemleges infot kérnék a London Pass Kártyárol! Nem olcso és nem szeretném feleslegesen megvenni. Tényleg ingyen belépő helyekre és utazási kombóba vett tömegközlekedésre is használhatò?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg, mondom ezt úgy, hogy egyszer megvettem. Ha annyi mindent meg akarsz nézni, hogy megérje, akkor rohanás lesz az egész, ráadásul egy csomó olyat is megnézel, ami egyébként nem is érdekelne.

Londonban egy csomó ingyenes hely, ahol el lehet tölteni az időt.

2016. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem éri meg. Napi utazási jegy, plusz belépők oda, ami tényleg érdekel.

Ha nem akarsz egész nap egyik múzeumból a másikba rohanni (de még azok közül is csak a fizetősekbe), akkor véleményem szerint nem éri meg, mert nem tudod kihasználni.)

Rengeteget voltam Londonban. Általában szoktam ilyen kártyát venni, de előzetesen mindig számolok. Nekem a londonira mindig az jött ki, hogy - legalábbis nekem - nem éri meg.

2016. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időre mész és mit akarsz megnézni. 9 napot voltam és 6 napos kártyát vettem, nem kombót. Így abszolút megérte, többet fizettem volna a belépőkért, mint amennyibe a kártya került, nem volt különösebb sorbanállás. Rohanni se kell, ha okosan tervezi meg az ember azt a pár napot. Összeköti pl. Windsort és a hayes-i motormúzeumot, ehhez a vonatutat is tartalmazza a kártya, vagy a temzei hajózást Greenwich-csel, a Towerrel, és a Tower Bridge kiállítással - ehhez persze nem délben kell elindulni.:-) A tömegközlekedéshez kint vettem külön Oystert, mivel nagyon jó helyen laktunk, viszonylag keveset metróztunk, a buszokra is csak a feeling kedvéért ültünk fel néha, ha volt az emeleten hely az első sorban.
2016. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Parizsban voltunk a tavasszal és így döntöttünk a kártya mellett:


Össze írtuk, hogy az 5 nap alatt mit akarunk megnézni(ugye azt is nézni, hogy kB mennyi idönk van).

Ezt a lista mellé oda írtuk a belépö árakat(interneten fent van)

Megnéztük mennyibe kerül a tömegközlekedés, és mennyibe a Paris Pass kártya.


Nekünk megérte, habár egy kB 20-50€ val jött ki olcsobbra, de nem kellett sehol Sem sorba állni, és mindig ott Volt a tömegközlekedéshez a jegyünk is.


Mérlegeld ahogy fentebb leírd, hogy nektek megéri-e.

2016. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elsődleges számolásokon tul vagyunk, nekünk megérné, az érdekelt leginkább hogy nem e valami átverés hogy megveszem itthon és kint meg nem is lehet használni.
2016. dec. 10. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Meglehet Mo-n venni?

Mert a Paris pass kártyát(két cégnek van), csak Parisban lehetett meg venni, vagy elöre megrendelve kiküldték nekünk Németországba. De itt németországban nem lehetett kapni.

2016. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!