Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kimerjek menni...

Szerintetek kimerjek menni Franciaországba?

Figyelt kérdés
Dél-Franciaországba pontosan Nizza,Monaco,Monte Carloba. Ott most mennyire biztonságos?

2017. jan. 8. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Mit szeretnél kimerni Franciaországba?

Inkább maradj itthon...

2017. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Földrajz 1-es...

Nyelvtan 1-es...


Köszönjük leülhetsz...

2017. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Kimerni a levest lehet a fazékból.
2017. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan, csak ne olyankor, amikor tömegrendezvények vannak. Rengeteg ember él ott, ha nekik sikerült eddig életben maradni, te sem valószínű, hogy pont ott dobnád fel a pacskert, amíg 1-2 hetet eltöltesz.Tavasszal voltam utoljára, béke és nyugalom honolt, nyáron megint megyek. Ebben a vacak időben nagyobb az esélye, hogy a jégen kitörd itthon a nyakad, mint hogy Európában terroristatámadás áldozata legyél.
2017. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi ésszel és tájékozottsággal jobb, ha a szobádból se mész ki.
2017. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
#4 vagyok. Bár a Monaco-i Hercegség politikailag önálló állam, mind földrajzi, mind gazdasági tekintetben Franciaországhoz tartozik. Gyakorlatilag papíron külön ország csak, az iscsak addig, amíg a Grimaldi- ház uralkodik. Ha ez megszakad, újra a franciáké lesz a terület. Turisztikai szempontból meg egyértelműen a francia riviéra része, szóval nem kellene lehülyézni a kérdezőt.
2017. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Szeptemberben pont az említett helyeken voltam. Semmi probléma nem akadt, a biztonság most még nagyobb is.

Fontos kerüld a túl zsúfolt, nagy rendezvényeket! Ha ezt betartod tuti nem lesz gond.

2017. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha azt mondanánk, menjél is összecsinálnád magadat egy idegen országban.

Ha érdekel, két sorból rengeteg dolgot elmeséltél magadról.

2017. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most mit kell itt egyes embereknek beszólni. Én csak feltettem egy kérdést, mert van lehetőségem kimenni és gondoltam akik mostanában ott voltak azok tudnak valamit mondani az ottani helyzetről/közbiztonságról. De aki normálisan válaszolt annak köszönöm :)
2017. jan. 9. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem számolgass kicsit, nézd meg a statisztikákat, hogy az elmúlt években hány ember halt/sérült meg terrortámadásban Franciaországban. Rájössz, hogy csak nagyon apró töredéke azoknak az embereknek, akik ott élnek, vagy épp ott nyaraltak. Annyira kicsi a valószínűsége, hogy pont ott és akkor történik valami, hogy felesleges ettől függővé tenni az utazást.


Gondolj bele ebbe: SOKKAL nagyobb az esélye, hogy valamilyen közlekedési balesetben halsz meg, mégis kimerészkedsz a lakásból, nem? Pedig tényleg sokkal, de sokkal nagyobb az esélye, hogy balesetben halsz meg. Egy országúton elég, ha valaki elbambul és átmegy a szemközti sávba, ha megcsúszik a jeges úton, ha türelmetlen és felelőtlenül előz... ezek nap mint nap megtörténnek, Magyarországon is többször minden egyes nap, és sokszor csak a szerencsén múlik, hogy lesz-e belőle baleset vagy nem.


Annak is nagyobb az esélye, hogy valami zárlatos lesz a lakásban és kigyullad, gondolom mégis használsz áramot otthon, még olyan eszközökhöz is amik nem létfontosságúak.


Szóval szerintem gondolj bele ezekbe, és rájössz, hogy hatalmas balszerencse lenne, ha épp belekeverednél egy terrortámadásba - balszerencse áldozata pedig bármikor lehetsz, de ezért nem kell feladnunk minden jót az életünkben, nem lehet félelemben, a lakásba bázárkózva élni...

2017. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!