Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül nem éri meg elköltözni?

Egyedül nem éri meg elköltözni?

Figyelt kérdés

Londonban szeretnék élni. (Na jó, New York-ban, de soha nem fogok kijutni Amerikába.)


Anyanyelvi szinten beszélek angolul, van kb. 10 millió HUF-om. Senkim nincs, aki ideköt, tehát örökre költöznék, nem akarnék ide visszajönni.


De nem ismerek egy nőt sem, aki egyedül költözött volna. Lehetetlen? Mindenféleképpen össze kell szedni egy pasit?



2017. jan. 12. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kint élek lassan 8 éve és sok nőt ismerek akik egyedül jöttek ki, kevesebb pénzből, és kicsit rosszabb angol tudással.

Ha neked a nyelv és a tőke nem gond, akkor nincs miért félned.

Sok sikert.

2017. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád, mennyi lesz kb a bevételed? London világszinten is rohadt drága város, alap melóval nem éri meg sem egyedül, sem párban.
2017. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy találsz-e ott munkát, lakást meg meddig lesz elég a pénzed elöre nem lehet tudni.


De azt sosem értettem, MIÉRT kellene egy nönek feltétlen egy férfivel együtt élnie???? Ez NEM KÖVETELMÉNY, egy nö is képes egyedöl megélni.

2017. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%

Ezt meg ki mondta, hogy össze kell szedned hozzá egy férfit? LOL! :D


Azt hittem már nem érhet itt meglepetést a GYÍK-on, de tévedtem.. :DDD


10 millát hogyan sikerült összekaparnod ennyi ésszel? :D Jó persze... tudjuk, hogy sokszor nem kell hozzá ész...


Nem ismersz egyetlen nőt se aki egyedül kiköltözött volna?

MIÉRT?

ISMERNED KÉNE???? :DDDDD


LOL! :D


****

Nem ismerek egyetlen svájci bankot se személyesen, mégis tudom, hogy létezik, és oda teszem a pénzem.

LOL! :D


Ne aggódj a világtörténelemben nem TE LESZEL az egyedüli, aki kiköltözött örökre egyedül :DDD Nőként.. :D Lol! :D

2017. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

LOL, én 2x váltottam országot, nőként, egyedül, ennél jóval kevesebb tőkével. Ki mondta azt, hogy csak párosan lehet menni és miért adsz bárki véleményére egy olyan témában, amihez senkinek semmi köze? :D

Igaz én Londonba akkor se mennék, ha muszáj lenne, előbb húzatnám ki a fogaim érzéstelenítés nélkül, de ha ez az álom, akkor hajrá, semmi nem tart vissza :)

2017. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Londonban csak a hülye nem talál munkát. A pénzről annyit, hogy ennek a tizede is bőven elég kezdésnek, és egyedül egyszerűbb minden.
2017. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%

Még ki se mentél, de már HUF-ozol..


Mondd szépen amíg itt vagy, hogy foooorint...!


Forint! Ugye menni fog?

2017. jan. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt meg hol hallottad, hogy muszáj a költözés előtt összeszedni egy pasit? Dehogy muszáj.
2017. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!