Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha pár órára mennétek Bécsbe,...

Ha pár órára mennétek Bécsbe, mit néznétek meg?

Figyelt kérdés

Rokonlátogatásra megyünk jövőhéten Ausztriába, és útközben megállnánk Bécsben pár órára, körbenézni.

Én utoljára kb. 10 évesen voltam kint, a többiek még egyszer sem, szóval fogalmunk sincs mit lenne érdemes célba venni.


Inkább látványosságokra gondolok, mint múzeumokra, mivel tényleg csak pár órát leszünk, és aznap este már jövünk is vissza.



2017. jan. 13. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Schönbrunni kastélyt és parkját néztük meg, valamint a Prátert és a hozzá tartozó vidámparkot, de ez a kettő már majdnem egy egész napos program volt.
2017. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csupán egy-két órátok van rá, akkor szerintem sétáljatok egyet a belvárosban, és menjetek be egy-két üzletbe.

(Nem vásárlási céllal, csak körülnézni.)

2017. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leparkolnék pl az Operánál (érdemes rászánni a pénzt) és sétálnék egy nagyot a belvárosban, innék egy kávét valamelyik kávéházban. Ennél konkrétabbat nem terveznék rövid időre.
2017. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a rohadt természettörténeti múzeumba akarok már eljutni évek óta, még talán 4 éve jártam ott utoljára de akárhányszor mentünk a halas rész mindig felújítás alatt volt szóval jó lenne egyszer már látni az egészet :D Ha nem akarod kiolvasni az egészet minden táblával és ha csak átfutod az ásványrészt (már egy rakásszor végignéztem és nem a legizgibb része valljuk be) 2-3 óra alatt kényelmesen körbejárható
2017. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!