Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Európai országban a...

Melyik Európai országban a legkedvesebbek, befogadóak az emberek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 17:28
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
77%
Hát nem Magyarországon, az biztos. :-(
2017. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Svédország, Németország. Már több mint egy millió migráncsot fogadtak be. Még te is beleférsz.
2017. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában vérmérséklettől függ. Északabbi népek tartózkodóbban, déliek barátságosabbak.
2017. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a LEGbefogadóbbak, LEGkedvesebbek-e, de Írországban pl. nagyon nyitottak, befogadóak és barátságosak általában az emberek. Persze főleg, ha beszéled a nyelvet és próbálsz beilleszkedni, de ez alap. Turistaként nagyon jó tapasztalataim vannak a spanolyokkal, olaszokkal, görögökkel, portugálokkal is, de ott nem éltem, így nem tudom a mindennapokban is így van-e.
2017. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A Vatikánban.
2017. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a hollandok is nagyon kedvesek ha te is az vagy velük.

Valaki azt mondta anno az írek és a skótok is ha tetszel nekik, ők ilyen érdekes emberek.

2017. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és a görögök is, bár az éttermesekkel vigyázz, általában valaki lesben áll az étterem előtt és amint megállsz megnézni a menüt mire észbe kapsz már le is ültetett egy asztalhoz, trükkös egy banda.
2017. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!