Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyiket válasszuk: Auschwitz...

Melyiket válasszuk: Auschwitz vagy Wieliczka sóbánya?

Figyelt kérdés
Két napot fogunk Krakkóban tölteni, így a kérdésben szereplő két hely közül csak az egyik meglátogatására lesz időnk. Melyik jelent nagyobb élményt szerintetek?

2017. jan. 19. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi Wieliczkában jártunk, nekem borzasztóan tetszett. De 2 napot csak Krakkóban is teljesen jól el tudsz tölteni.
2017. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

Attól függ, a horrort szeretitek-e inkább, vagy természeti szépségeket.

Én a sóbányát választottam.

2017. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Wieliczka, mindenképp, bár drágább.
2017. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a francba Auschwitzot! Nézd meg inkább Krakkó Kazimierz nevű városrészét, amíg a többiek odamennek!
2017. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha a történelem érdekel vagy lelkiismereti megfontolásból mennél, akkor Auschwitzot ajánlom. Ha a természet jobban leköt, akkor Wieliczkát.
2017. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Na, én vagyok az a beteg állat aki Auschwitz-ba menne, na nem valami morbid élvezetből, szimplán érdekel mert történelem, sóbányát már láttam, szép meg minden de nem vagyok az a "állok és nézem a szép természetet" típus, egy-két órát ott is ellennék de hamar ráunnék.
2017. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a sóbánya.
2017. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a sóbányát választanám. De igazából ez attól függ, hogy téged mi érdekel jobban. Válaszd azt, amelyiket szívesebben néznéd meg.
2021. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!