Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egzotikus utazásra ti hova...

Egzotikus utazásra ti hova mennétek?

Figyelt kérdés

Én balit néztem ki, képek alapján tetszik nagyon. Szerintetek melyik a legszebb/legérdekesebb hely?

Esetleg ha már olyan messzire elutazok mivel érdemes összekötni?


2017. jan. 21. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt miért az Európába raktad?

Ha Balit írtad, akkor gondolom más is jöhet. Szingapúr nem rossz, onnan ellehet menni Malajziába, Indonéziára, de Thaiföld sincs messze.

2017. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem a turista gettó Bali, több turistát láttam mint helyit. Indonézia más része az igen, egzotikus pl Maluku, Indonéz Pápua.

Malájzia meg olyan mintha pl Spanyolba mennél, fejlett, nincs benne semmi egzotikum.

Thaiföld önmagában nem rossz, de szintén a népszerűbb helyek tele vannak turistával.

Viszont nekem Myanmar nagyon tetszett és egzotikus is. A beach (Ngwe Saung) 6 óra busszal Yangunból.

A Ngapali beach-re meg megy repülő.

2017. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!