Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amszterdamban mennyire dominál...

Amszterdamban mennyire dominál a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Hi! Júliusban tervezünk a családdal Amszterdamba menni egy nyaralást szeretnénk ott tölteni. Viszont ezekben az időkben lásd migráns válság csökkent a közbiztonság a Nyugat- Eu.s államokban. Tehát mennyire kockázatos egy ilyen nyaralást bevállalni ?

2017. márc. 10. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Menjetek inkább szíriába ott az imádott putyinotok rendet tart
2017. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Idióta barom vagy!:-)
2017. márc. 10. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Te meg butaságokat kérdezel. Ha félsz maradj otthon.
2017. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Van egy értelmi színvonal, ami alatt nem ajánlatos külföldre utazni. Nem érzem a kérdező részéről azt az átütő észt, intelligenciát, fehérállományt, amivel neki mernék vágni.

Pedig Amszterdam jó hely.

2017. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"Nem érzem a kérdező részéről azt az átütő észt, intelligenciát, fehérállományt"


Ez már a kérdés megfogalmazásából kiderül. "Mennyire dominál a közbiztonság?" Mi van?? Ez mit jelent?

2017. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most mellé fogtatok cimboráim! Csupán csak a szüleimet féltem... Normális válaszokra vártam , nem ilyen magatokfajta ócska kreténekre.. Egyébként meg: Ősi igazság az beszél félelemről aki fél. Na de hát név nélkül természetesen bárki, bármit következmények nélkül írhat.

Annál pedig ,hogy mennyire dominál a közbiztonság értsd azt : Mennyire rizikós ott egy nyaralás a szüleimmel akik már megették a kenyerük javát.És igen buz*ikáim, féltem ,óvom és szeretem őket .. Ők már nem maiak, és nem minden esetben tudnának az adott helyzetre megfelelően reagálni mivel remélem ezt már megértitek : az idő előrehaladtával a reflexek elveszítik az addigi kiválóan működő reakcióképességüket és természetesen a helyes döntés meghozatalának időintervalluma is ezáltal csökkenhet egy adott veszélyes szituációban.

És az aggodalmam (nem pedig félelmem te sz*rmadzag) nem alaptalan dolgokból fakad :

Példaként úgy hiszem elég csak említenem Nizzát , Párizst vagy éppen a Brüsszeli repülőteret.

Akkor a kérdésemet átformálom : Hollandia fővárosában Amszterdamban hogyan kezelik a migrációt , beengedik-e őket Hollandiába vagy hasonlóképp cselekednek mint mi, magyarok ?

2017. márc. 10. 18:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Washington Irving akkor az érzékeid nagyokat csalnak :)
2017. márc. 10. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom jól értettem-e, de te jöttél ide alázattal kérdezni. Mi segítünk.

Ahogyan látom, te vagy a tanulatlan tpló, mi válaszadók pedig szoktunk utazni.

De kérlek javíts ki, ha valamit nem jól mondtam.

Amúgy tanuld meg az alázatot. szedd össze magad.

Ne légy senkiházi.

2017. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Elég nehéz ezt most megítélni, de szerintem Amszterdam azért jobb, mint Francia- vagy Németország - oda azért nem mennék, vagy legalábbis meggondolnám.

Amúgy tudtommal a rendőri készültséget mindenhol megerősítették mostanában, pont a migránsok miatt, tehát szerintem ne aggódj, vigyáznak azért rátok.

2017. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóknak üzenem hogy egy kollégámat a belvárosban rabolta ki egy migráns banda
2017. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!