Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha az oldalon ahol lefoglaltam...

Ha az oldalon ahol lefoglaltam a szállast azt írják be lehet vinni kutyát megtehetik hogy nem engedik be?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a szállásban szerepel a háziállat tartása is, akkor utólag nem mondhatják, hogy nem viheted.
2017. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hotels.com-on azt írják be lehet vinni kutyat, konkrétan még is adják hogy szobankent 1dbot lehet ingyen bevinni.. Felhivtam őket bár az angol tudásom elég csekély de egyértelműen nem választ adtak majd emailban is ezt írták..
2017. márc. 19. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem.

A hotel.com egy olyan oldal ahol több hotel, szállás lehetőségek vannak egy csoportban.

Így már érthető a kérdésed.

Ugyanis ez nem jelenti azt, hogy a hotel. com oldalán hirdetett összes szállásra lehet állatot vinni.

Van szállás ahová lehet, és van ahol nem lehet. Ha emailban és telefonon is azt mondták, hogy nem lehet állatot vinni, akkor azt jelenti, hogy a te általad választott szállás nem engedi.

Keress olyat amelyik engedélyezi.

2017. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egy konkrét szállodahoz írja hogy abba be lehet vinni..
2017. márc. 19. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
megmutatnád melyik szálloda?
2017. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2017. márc. 20. 08:17
 7/8 A kérdező kommentje:
A szobák típusai alatt van ilyen hogy "dióhéjban","fontosabb adatok"azon belül van a háziállat.Azt írja ingyen tartózkodhat, szobankent egy.A korlátozás alatt arra gondolok hogy étterembe stb nem lehet vinni de ez érthető
2017. márc. 20. 08:22
 8/8 A kérdező kommentje:
De a trivagon is azt írják kifejezetten ajánlott háziállatokkal utazóknak.. [link]
2017. márc. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!