Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan cég vagy utazási...

Van olyan cég vagy utazási iroda az országban amelyik foglalkozik katasztrófaturizmussal?

Figyelt kérdés

Google nem mutatott semmit csak újságcikkeket!

Amúgy azért érdekelne mert lehet hogy betegesen vagy hülyén hangzik de szívesen elutaznék Pripjatyba! (Csernobil melletti halott város) Google tele van képekkel de személyesen szeretném látni a várost!



2017. márc. 28. 06:25
 1/5 anonim válasza:
Ukrajnai, kijevi Csernobil-túrákra keress rá a neten, úgy a legkönnyebb leszervezni, hogy ottani irodával foglalod le, kiutazol Kijevbe és onnan indul a túra.
2017. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar utazási irodák is szerveznek oda utakat, nekem kapásból 3 találatot dobott a Google mikor beírtam.
2017. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek mennél magyar utazási irodával? Fizetnéd a helyi iroda jutalékát, plusz a magyarét is. Inkább közvetlenül egy helyi irodánál foglalj.
2017. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Láttad az Ideglelés Csernobilban című filmet, ezért érdekel?

Kijevben van több utazási iroda is és bevallom engem is érdekel a hely, de aztán gyorsan lebeszéltem magam róla, mert még élni szeretnék.. Sajnos még ma is sok dolognak nagyon magas ott a sugárzása és a por ami száll fix hogy belélegzed, ha nem veszel maszkot. Ha veszel is, akkor is ott marad a ruhádon, amit beszívhatsz, szóval rizikós. Meg ugye itt vannak farkasok, rókák, medvék stb. Nem véletlen, hogy ma is rengeteg beteg gyerek születik arrafelé.

https://www.youtube.com/watch?v=gxJChn36DQY

2017. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látni már láttam a filmet de egy nagy kamu mert semmi köze sincs csernobilhoz budapesten és még nem tudom hogy hány másik európai városba forgatták! Amúgy azért érdekelne engem mert mindig is foglalkoztatott a csernibili helyzet! Na és persze nagy S.t.a.l.k.e.r fanatikus vagyok! :D
2017. máj. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!