Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha nincsen sem okostelefon,...

Ha nincsen sem okostelefon, sem nyomtató, akkor miként tudom megkapni az interneten lefoglalt -kifizetett- repülőjegyet? (Wizzair)

Figyelt kérdés

Amikor utoljára repültem, még volt Malév és kézbe kaptam.

Köszönöm a segítséget. (Idősebb generáció.)



2017. ápr. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A reptéren van önkiszolgáló automata, ahol ki tudod nyomtatni, és a bejelentkezési pulthoz is oda tudsz menni, ott is ki tudják nyomtatni.
2017. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Á. Már meg is jött a válasz.

Köszönöm szépen.

2017. ápr. 15. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarsz ott kínlódni megkérsz valakit, akinek van nyomtatója hogy nyomtassa ki.
2017. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A reptéri check-in feláras, meg kell valakit kérni, hogy nyomtassa ki.
2017. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de még egy kicsi segítség kellene.

Mit is kell kinyomtatnom? Le kellene töltenem pl. pendrive-ra valamelyik fájlt, és azon tudom átvinni egy nyomtatóval rendelkező ismerőshöz?

2017. ápr. 15. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor végigcsinálod a check-in-t számítógépen kapsz egy PDF fájlt, azt kell kinyomtatni. [link] így néz ki, a lényeg a vonalkód a felső sarokban, a többi információ neked.
2017. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!!
2017. ápr. 15. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha lefoglaltad a repülőjegyet, akkor még önmagában nem kapod meg nyomtatással. Ha jól emlékszem rá, akkor a Wizzairnél az indulás előtt 30 nappal lehet megkezdeni a becsekkolást. ha azt megtetted, akkor kapsz csak olyan formátumot, amit ki kell nyomtatni (vonalkódosat).

Ha nincs olyan ismerősöd, akinél ki lehet nyomtatni, akkor pedig könyvtár vagy internet kávézó lehet a megoldás - ezeken a helyeken nem csak internetezni, de általában nyomtatni is lehet.

2017. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy bemész egy Copy General-ba vagy hasonlóba és kinyomtatod 5 forintért.
2017. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2017. ápr. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!