Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit kell tennem azért, hogy...

Mit kell tennem azért, hogy pl. Szlovákiában vagy Ausztriában legyen internet hozzáférés a telefonomon? Itthon van rá adatforgalom, de a határ átlépésénél gyakorlatilag megszűnt.

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen elfizetésed van? A telefont is be kell állítani, lehet, hogy le van tiltva a roaming. Adathasználat menüpontot keress és nézd meg, mi van beállítva.
2017. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aktíválnod kell az adatroaming szolgáltatást. Ez vagy aktív az előfizetésedben és akkor csak a telefonodon kell bekapcsolnod, vagy még nem aktív. Utóbbi esetben olvass utána a témànak a szolgáltatód oldalán.
2017. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kártyás telefonom van, nem előfizetéses. A roaming beállítást megnézem, de úgy tudom, június 15-el eltörlik az EU-ban.


De ettől függetlenül ha ez be lenne állítva, menne rajt a mobilnet? Amennyiben igen, akkor külön pénzt vonna le, vagy a havi 500MB csomagból simán leszedné, mint itthon?

2017. máj. 28. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
EU-n belül kapsz egy sms-t, hogy az adott országban mennyi, Németben asszem 17 Ft volt.
2017. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam SMS-t, egyszerűen leállt a szolgáltatás.
2017. jún. 2. 16:04
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is adott. Netes alkalmazásokat szeretnék futtatni külföldön, mi kell hozzá? A roaming úgy tudom megszűnt, ebben az esetben is aktiválni kell valamit?
2017. jún. 19. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt én már felhívtam volna az ügyfélszolgálatot, megnéztem volna a GYIK-ban a társaság honlapján, stb. Ha eddig nem kaptál választ, ezután sem fogsz.
2017. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!