Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kempinget keresek Jesolo...

Kempinget keresek Jesolo környkén. Javaslat?

Figyelt kérdés

Sátrazni mennénk pár napra és megköszönném a tippeket jó kempingre. :)

Igen, guglizok is, de több szem többet lát. Köszi


2010. jún. 3. 14:03
 1/8 anonim válasza:

Jesolo, nagyon ismerős... Olaszországban van nem?

Ott Bibione környékén, asszem.. lusta vagyok megnézni. De ha igen, akkor mindenképp előre foglaljatok. A kemping nevére nem emlékszem, de rengeteg van. Annyi problémával, hogy mint teli, főleg augusztusban. (Akkor van valami ünnepük is, szval csak úgy özönlenek az emberek a tengerre :D)


Na ha jóra gondolok írj, és akkor utána nézek a kempingnek mi volt a neve, meg oldal meg stb.

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, igen. Jesolo - Olaszo és ott Bibione sávban, jól emlékszel. :D Amúgy Bibione is jó, tulképp mindegy, de kb ott, azon a környéken lenne jó.

Azt már vágom, hogy előre kell foglalni :(, ami rossz hír, de még talán belefér. Amúgy most mennénk a hónap végén és egy eu krt része lenne.

2010. jún. 3. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Waikiki
2010. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pár éve mi is a waikikiben voltunk, az Jesolo legvége, kicsit csendes, de akinek nem a pörgés kell, annak pont megfelelő.( a nyüzsis rész pár km, ugyh kocsival megoldható, de buszjárat is van, ami a camping előtt áll meg pont.)


Bibione is jó hely, most megyünk oda másodszorra, ott pedig az il tridente kempinget tudom ajánlani, árban kb ugyan az, de van medencéjük is, valamint a tengerparton lévő napernyőket és ágyakat tértésmentesen igénybe lehet venni.


most igy hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van még konkrét kérdés ezekkel kapcsolatban, akkor szivesen válaszolok.

2010. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt több is van:)


jó utat!

2010. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:37 voltam, én ezt tudnám ajánlani személyes tapasztalataim alapján: [link] Igaz ez Caorleban van, de annyira nincs messze Jesolotól. Bár ezen a honlapon kb semmi nincs róla, de nagyon jó hely.
2010. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Időközben felvettem néhány kempinggel a kapcsolatot és az is kiderült, hogy nem olyan kétségbeejtő a helyzet. Sok helyen nem kell foglalni előre, hanem csak oda menni és felverni a sátrat.

Mindenképp megnézem, amiket ajánlottatok. Azért jobb olyan helyre menni, amit már más kipróbált! :)

Még egyszer köszi mindenkinek a segítséget.

2010. jún. 4. 20:21
 8/8 anonim válasza:

nekünk az International nevű tetszett legjobban Jesoloban.

Több helyen is voltunk, de ez vált be leginkább.

2010. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!