Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el Zalaegerszegrő...

Hogyan jutok el Zalaegerszegről az ausztriai Linzbe?

Figyelt kérdés
A feladat megoldhatatlannak látszik. Autóbusszal, esetleg vonattal utaznék. Nyugdíjas kedvezménnyel talán a határig elmehetnék, onnan Euróért Linzig. Visszafelé is kellene egy időpont. Valamiért irtózom a Flixbusztól; számomra nagyon komplikált. VOLÁN, vagy vonat érdekelne. Esetleg még Győrig fel tudnék menni ha ott nem kellene sokat várni és lenne csatlakozás.

2018. okt. 6. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Elmehetsz Győrig. Onnan vonattal Bécsig. S Bécsből megy Linzig.

[link]

2018. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt tudja valaki, hogy a Szombathely-Bécs busz [link] vajon létezik-e még? Tudom, ez nagyon régi, hiszen már ÉNYKK van 2015 óta.
2018. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ps. [link] [link] erősen megfontolnám a telekocsit. Nagyon sok időt és vesződséget lehet spórolni vele. Linzig szerintem nem érdemes, azért aránytalanul sok pénzt kérnek, főleg előre véve, lassabb vonatra Bécs-Linz nem drága.
2018. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

PPs. Bocs, az előzőbe Szombathelyt írtam, mert a buszt néztem, [link] nem baj, Zalaegerszeg is van.


Oh! Még egy ötletem támadt: Sopron felé is lehetne menni, oda van busz jópár, onnan meg GYSEV vonattal lehet menni Bécsbe, [link]

2018. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok az ajánlatokkal. Annyira szeretném látni kis barátnőmet, akivel lehet, hogy már utoljára találkoznék. Amúgy a betegségem miatt alig mozdulok ki, de ezt az utat még megreszkíroznám.
2018. okt. 7. 08:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban! A telekocsi nem jön be nekem, már próbálkoztam náluk.
2018. okt. 7. 08:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem Linzbe kellene eljutnom.
2018. okt. 7. 08:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Már a Flixbusszal is elmennék [link] de nem tudom értelmezni az oldalukat. Pld. Mikorra kellene Győrben lennem; onnan mikor indul, stb.
2018. okt. 7. 08:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Heuréka! Találtam egy lehetőséget: Győr - Linz autóbusszal oda-vissza mindössze 39 euróért amennyiben négy napon belül leutazom.Tehát megyek pénteken és jövök vissza vasárnap, vagy hétfőn. Lehet még 3 euróért helyjegyet venni.


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét.

2018. okt. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!