Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moszkva az melyik földrészhez...

Moszkva az melyik földrészhez tartozik?

Figyelt kérdés
Ázsia vagy Európa?
2010. júl. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Európa.
2010. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Internet helyett elővehetnél egy térképet.

Szégyen, hogy ezt nem tudod.

Le lehet pontozni.

2010. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis része Európához a nagy része Ázsiához
2010. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves ketteske. Mivel nincsen térképem amit elő tudnék kapni nagy hirtelen, és az interneten nem találtam normális domborzati térképet ezért kérdeztem. Képzeld tudom azt is, hogy az Urál választja el a két kontinenst.

Amúgy meg nem válaszoltál a kérdésre feltételezem saját ostobaságodat akartad leplezni, de így már te is tudod.

2010. júl. 7. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen a kerdeshez tartozik, de en mar talalkoztam olyan orosszal, aki a Bajkal-to kornyekerol szarmazik, ami Oroszo. keleti felen van ugye, es ugy tekintett magara, mint europaira, pedig az a resz mar kerdes nelkul Azsiahoz tartozik. A pontos szitu ugy volt, hogy arra a kerdesre, hogy jart mar-e vki Azsiaban, azt felelte, hogy igen, o mar volt Kinaban. en hozzatettem, h meg hat Azsiabol szarmazik, es fel volt haborodva!!! Meg hogy o? Azsiabol??? Majdnem osszevesztunk...pedig csak egy terkepen meg kell nezni...
2010. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok.

Most mit kellett ezen lepontozni majmok?

Ha tanultatok volna földrajzot,akkor tudnátok,hogy Európát Ázsiától az Urál-hegység választja el.Márpedig ha kinyitjátok a térképet,meglátjátok,hogy Moszkva(Oroszország fővárosa) bőven az Urál Nyugati oldalán van,vagyis EURÓPÁHOZ tartozik.

Oroszország Európához és Ázsiához egyaránt tartozik,de itt most nem ez volt a kérdés.

Egy orosz szakos bölcsész.

2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Európához tartozik...
2010. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!