Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk el mindenképp...

Hová menjünk el mindenképp Sopronban és környékén?

Figyelt kérdés
Ma délben indulok a párommal Sopronba,4napot és 3éjszakát töltünk majd itt egy szállodában.Ugye sopron belvárosát mindenképpen megnézzük,a Fertő-tavat is,meg szeretnénk elmenni a Kalandparkba.Szerintetek miket nézzünk meg errefelé?Valami különleges múzeum,vagy érdekesség a Fertő tónál vagy épp Sopronba?Valami jó étterem,cukrászda is érdekelne. Nézelődtem a neten azért,de gondoltam több tapasztalat jobb mint az internet=D Várom a válaszokat!!!=)
2010. júl. 12. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Mi Fertődön nézzük majd meg a kastélyt. Nincs onnan messze. Kellemes pihenést!
2010. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én soproni vagyok.

Hát el kell, hogy keserítselek, a belváros teljesen fel van túrva (a Fő- tér) papucsban be ne menj, mert én elkövettem ezt a hibát. Tiszta homok és kosz minden, nincs egy ép m2 :-(

Nézzétek meg ha már úgyis a kalandparkba mentek, a Károly- kilátót, szép a Sörházdombi kilátó is a Lőverekben. Esetleg a Taródi várat. Meg ha mentek a Fertőre akkor Fertőrákoson a kőfejtőt (a barlangban legalább jó hűvös lesz). Mithrász szentély Fertőrákos környékén (ott kérjetek útbaigazítást). Ha elmentek a Taródi várba akkor onnan nincs messze a Hősi temető.

Éttermek: nagyon tuti a Pócsi utcában a Fehér Rózsa és Balfon a Panoráma étterem. Sokan szeretik a Jégverem Fogadót, én ott még nem voltam, de ha nagyétkűek vagytok akkor midnenképp :-)

Bobpálya a Bécsi dombnál, ha szeretitek az ilyesmit, akkor midnenképp, mert nagyon jó :-)

Nemrég nyílt egy "csokigyár" itt, ami szépen néz ki, de szerintem elég rossz és drága hely, a kiszolgálás meg... pfff

Hát most gyorsan ennyi jutott eszembe, remélem még indulás előtt olvasod :-)

Jó szórakozást :-)

2010. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!