Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fonyód-Fonyódligeten, tudtok...

Fonyód-Fonyódligeten, tudtok kikapcsolodási lehetöségeket? Gokart ilyesmi? Estetleg szorakozóhelyet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szórakozóhely legközelebb Balatonlellén, vagy Balatonbogláron van - nem tudom pontosan. Különben Balatonlellén (15 km-re van Fonyódtól) van Vidámpark és Cirkusz, ami nagyon színvonalas, illetve Mc Donald's. Fonyódligeten van(nak) nagyon szép strand(ok).

Fonyódon, a kikötőn állandóan változó programok, amiket a www.fonyod.hu- n részletesebben is meg lehet tekinteni. Tudtommal Balatonlellén van Gokart - de nem biztos.

Illetve Fonyódon hangulatos éttermek, csak szabadstrandok találhatók. Sporpálya és sportcsarnok, kilátó, hajóút Badacsonyba (többféle is), könyvtár, stb., fagyizó, ami (tudtommal) 52 éves.

Mindkét várost ajánlani tudom, de Balatonbogláron, illetve -Lellén sokkal több program van!

Kellemes nyaralást kívánok!

2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közben még eszembe jutott pár dolog, remélem, tudok egy kicsit segíteni.

Július 28-án szerdán, 10.00 órától a Könyvtárban filmvetítés lesz: Dzsungel könyve.


Július 30-án pénteken, 18.00 órai kezdettel, a Feng Shui Galériában Josef Heil festő kiállítása.


Július 31-én, szombaton 19.00-tól a Városi Strandon Bálint Lehel lábtenisz emléktorna lesz.


Szintén ezen a napon a Fonyódi Múzeumban Áriák és duettek Erkel Ferenc operáiból lehet megtekinteni.

2010. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi szépen! igazábol 20 vagyok, 8 haverral megyünk majd le, azért is kérdezem. köszi. ;)
2010. júl. 28. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és jó szórakozást kívánok Nektek, és jó időt!
2010. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!