Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Kékestetőre mennyire nehéz...

A Kékestetőre mennyire nehéz felmenni pl. a Pilis hegyeihez képest? Gondoltam itt lenne az ideje oda is elnézni. Csak ugye ott nem 500 méterekre kell felmenni.

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Kényelmes séta, kb. nyugdíjas szintű. :)

Főleg, ha Mátraházáról a déli sípályán sétálsz fel.

2020. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

folytatom...

Ha a másik oldalról mennétek (északi sípálya), akkor kicsit keményebb...

2020. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondjuk érdekes ez mert nekem pl. még a Nagy Kevély is lazábbnak tűnt mint pl. a Nagy Hárs a kilátóig. Persze az se volt vészes.

Viszont most még a Pilis tetőt is nézegetem. Jó azért hogy ilyen sok szép hely van az országban. :)

2020. jún. 4. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is klassz! :)

A Prédikálószéken voltál már? Onnan is szép a kilátás.

2020. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ott még nem de az is tervben van. Eddig leginkább a Budai hegyekbe mentem de kell egy kis változatosság.


Aztán ősszel amikor még nincs hideg de már színesebb az erdő megéri majd visszatérni. Akkor még szebb képeket lehet csinálni.

2020. jún. 4. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Kékesnél attól függ honnan indulsz, és merre mész fel, de durva nehézségek nincsenek. Én Matrafüredről javaslom, onnan többféle lehetséges útvonalon lehet tenni egy oda-vissza kb. 20 km-es túrát.
2020. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!