Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mostanság milyen a Hős utca...

Mostanság milyen a Hős utca azon része? Meg szeretném nézni !KÍVŰLRŐL! azt a két már-már legendás épületet.

Figyelt kérdés

Pár napra felutazok pestre, és nem egy átlag turistáskodást csinálnék.

Milyen védelmi eszközt ajánlott vinnem? Illetve még mindig drogtanya van ott, vagy már jobb a helyzet? Aránylag biztonságosan lehet már arra sétálgatni?



2020. jún. 30. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy egyik ismerősöm mondta, hogy amikor az 1-es villamossal megy és meghallja hogy "a következő megálló Hős utca" mindig görcsbe rándul a gyomra.
2020. jún. 30. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért ennyire nem para, van 2 lepukkant ház, a Waze rendszeresen arra visz, az egészben az az érdekes hogy egy kifejezetten putri jelleget lehet látni Budapest kb belvárosában. A hős utca körúton belüli oldala már-már kimondottan korrekt. Ha autóval vagy és arra van dolgod, menj arra nyugodtan, de ugyanolyan, mint bármelyik borsodi zsákfalu..


A villamosok közül meg messze nem ez a legrosszabb..

2020. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepukkant proli ház. Ha csak elmész előtte fényes nappal semmi bajod nem lesz. Ahol a villamos jár, az már teljesen korrekt környék. A nyóckerben is vannak hasonlók, Bihari 8/C dettó.
2020. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen járok arra kocsival, annyira nem extra, meg ott van ugye a készenléti rendőrség. Egyébként szerintem egyáltalán nem érdemes megnézni, pont annyi élményt nyújt, mint google street view-n.

[link]

2020. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem szar ügy, ha mtva-néző fideSSparasztok kérdeznek itt a gyakorin.De szerintem az is gáz, ha EZÉRT utazol pestre.
2020. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó olvasni, hogy valaki nem átlagturistáskodik Pesten, már ha komoly a kérdés. Arrafelé élek. A Hős utca 15. egy lepukkant épület, semmi különös. A Hungária körút páratlan oldaláról nyílik. Ez a Hős utca X. kerületi része, tudtommal nincs is más lakóépület ott. A Készenléti rendőrség és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem van mellette. A Hős utcának a Hungária körút páros oldaláról nyíló része a VIII.,Hős utca. Itt van Lidl, Penny és páremeletes házak, teljesen korrekt. Kicsit beljebb érdemes sétálni egyet a Százados úti művésztelepnél is.
2020. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi nincs már ott. Pár család lakik már csak a balhés tömbökben. Napi szinten járok arra, nincs már mozgás. 2021ben végleg kiürítik és elbontják. Sajnos a rossz híre még valószínűleg sokáig velünk marad.Az emberek meghallják, hogy Hős utca, Pongrác út, aztán menekülnek. Pedig már semmi félelmetes nincs arrafelé.
2020. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!