Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 73-as főúton mehetek smkp-val?

73-as főúton mehetek smkp-val?

Figyelt kérdés
Balatonfüredeől szeretnék elmenni veszprémbe. Vonattal nagyon lassan érnék oda. 50-es rendszámtábla nélküli robogóval eltudok jutni? Ha más útvonal vagy tanács azt is örömmel veszem

2020. júl. 22. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nincsenek onnan kitiltva a robogók. De ha bírja a terepet, a szerpentint hagyd ki (bár van kapaszkodósáv) és inkább Paloznakon, a Rizling utca folytatásában mászd meg a vízválasztót, földúton keletről kerülve a Csákány-hegyet.
2020. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogi akadálya nincs. Csak autóútra, autópályára nem mehetnél.

Kb. húsz kilométer. A google kb. 52 km/óra sebességgel számolja ki autóra.

Nem tudom, mennyire kapaszkodós. Az út egy részén végigmentem most 2018-as utcanézeten. Amit látok: nagyon rossz és közepes minőségű úttest. Szabványos, de keskeny sávok, rengeteg kanyar, és szinte mindenhol záróvonal.

Sávon belül nem tudnak előzni, és vagy anyáznak majd mögötted, vagy záróvonalat átlépve előznek meg. Egyiktől sem lesznek boldogok.

A vonat ötven perc. Ez duplája ugyan, én mégis inkább azt választanám.

2020. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj busszal, ismereteim szerint nincs közvetlen vonat Füred és Veszprém között. Kényelmesebb, biztonságosabb mint a segédmotor.
2020. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Valóban nincs közvetlen vonatjárat viszont busz van. Maradok annál szerintem.
2020. júl. 23. 09:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!