Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországnak hol vannak a...

Magyarországnak hol vannak a legszebb természeti tájai?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Trianonnal elvettek majdnem minden természeti kincset, de azért reménykedem, hogy akadnak még itt gyönyörű helyek, amiket nem ismerek. Nekem eddig a Balatonfelvidék tetszett a legjobban, de kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.

2021. máj. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Trianonnal úgy látszik nem csak a természeti kincseket vették el hanem bizonyos embereknek az agyát is.


Segítek, jó? Természeti kincs például:

- só

- arany

- olaj

- stb


Mondok szép "természeti tájakat" (az b+, természeti tájak):

- Mecsek

- Zemplén

- Bükk

- meg még egy csomó más

2021. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Bükk, Bakony, Fertő-tó stb.
2021. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%

Jelenlegi Magyarországon még szép a felsoroltakon kívül az Őrség is, illetve pl. Ság-hegyet kevesen ismerik, illetve a Somló-hegyet és Kőszeg környékét is idesorolnám.

(De, ha magyarok lakta vidékeket is említhetek még, természetesen szépnek tartom az erdélyi havasokat pl., Hargitát, stb.)

2021. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őrség, Zemplén, Zselic, Gemenc, Bükk, Mátra, Aggteleki-karszt, Cserehát, Cserhát, Gödöllői-dombság, Pilis, Vértes, Gerecse, Visegrádi-hegység, Börzsöny, Bakony, Balaton-felvidék, Gete-hegység, Somló, Kőszegi-hegység, Hetés, Homokhátság, Illancs, Nyírség, Kiskunság, Nagykunság, Viharsarok, Körös-vidék. Csak egy pár hely, nem nagy ügy.
2021. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép helyeket soroltak az előző válaszadók, mindegyik jó választás, nekem ezek közül jelenleg a Bükk tetszik legjobban. :)
2021. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!