Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki az aki a Balaton partján...

Ki az aki a Balaton partján szeptember 11-től egy hétre térítés nélkül kölcsönadná nyaralóját?

Figyelt kérdés
szeretnék a Balaton partján eltölteni egy hetet.Sajnos nincsenek olyan nagy anyagi lehetőségeink,hogy drága panzióban, vagy apartmanban lakjunk. Én előre megfőznék és lefagyasztva vinném a kajánkat. A rendre és tisztaságra vigyáznánk.2 főről lenne szó.
2010. aug. 25. 17:52
 1/9 anonim válasza:
56%
akárki is az, elég zizzent lehet :D
2010. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ingyen nem ad kölcsön senki.

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

2010. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ingyen? max ismerős de annak is ki kell fizetned az áramot a vízdíjat stb.
2010. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
igen, mert az egy dolog, hogy kölcsönadja a nyaralóját.. de neki fizetnie kell a vizet, áramot stb. ingyen szerintem nem találsz, de hátha olcsóbban igen :) vagy ne akarj egy hétre menni, inkább 3-4 napra.
2010. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen kölcsönadnám, de sajnos nincs.

Talán jövőre.

2010. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Térítés nélkül szolgáltatást? Hol élsz?

Az olyat aki ezt megteszi szülőnek hívják. Talán, esetleg igen közeli rokonnak ismerősnek, de már ott is pofátlanság kérni, legfeljebb ha maga ajánlja fel...

Ha nincsenek anyagi lehetőségeid nyaralni, hát ne tedd - mint ahogy még kb kilencmillió honfitársunk...

2010. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Üdülni akarok ***** válasza:
Max úgy működik, hogy munkát vállalsz és kapsz cserébe szállást - mi is voltunk ismerősnél, de akkor mi nyírtuk a füvet, vágtuk a fát az őszi szezonra.
2010. aug. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még az időpontot és a helyszínt is megválasztod? És mindezt ingyen kéred. És ha mondjuk lenne egy ingyenes lehetőség, de nem erre az időpontra hanem mondjuk 3 héttel később, és nem a Balatonra, hanem a Tisza partra? Az már nem is lenne jó?
2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te odaadnád a nyaralód/ lakásod kulcsát egy vadidegennek, hogy azt csináljon ott, amit akar és mindezt ingyen?
2010. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!