Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Római-parton mit lehet enni,...

Római-parton mit lehet enni, amitől nincs rosszul az ember?

Figyelt kérdés

Barátokkal megyünk oda. Idén kétszer voltam ott, hekket ettem 2 különböző helyen és meghajtott.


Hekket nem eszek ezek után, de mi az, aminek még ilyen hatása lehet?


Nagyon félek attól, hogy valami ugyanilyen hatásút eszek. Nem akarom, hogy a program alatt is rosszul legyek.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 3. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hekkel lehetett a baj, hanem inkabb az olajjal. Mivel kb. mindent abban (es ha szerencsed van, nem ugyanabban...) sutnek, tartozkodj a hekkezos helyektol es menj valamelyik ujabb egysegbe: Fellini kulturbisztro es tarsai.
2021. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyik helyen ettetek, de mi kerüljük az "ételudvar" típusú részt ott az elején...


Nap bácsi, Két rombusz, Fellini római - ezeknél minőségibb kaja van, nem fogsz csalódni. Igaz, drágábbak, mint az ételudvaros tömegtermékek.

2021. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. júl. 3. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézzétek meg ezt a Miamor-t - még nem teszteltük, itt jókat írnak róla:


[link]

2021. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. júl. 3. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!