Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A miskolci vasgyárba be lehet...

A miskolci vasgyárba be lehet menni csak úgy bárkinek vagy őrség vuigyázza a területet? Aki volt ott az meg tudja nekem mondani, hogy vannak ott olyan helyek ahol megállt az idő?

Figyelt kérdés

#Miskolc #vasgyár #Lenin Kohászati Művek
2022. jan. 1. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet bemenni, őrzött terület.

Vad és rejtett kamerák vannak mindenhol a kerítés körül a fákon.

Mikor azt hiszed senki nem lát, már belülről régen figyelnek.

Rengeteg szoláriumozott honfitársunk próbált oda jutni, sokuk az előzetesben végezte a miskolci börtönben.

2022. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én nem tulajdonítottam volna el semmit, csak kiváncsi vagyok az olyan helyekre ahol esetleg nem változott szinte semmi az utóbbi 40 évben. A Csepel Művek már szerintem kb. 20 éve teljesen nyított, az nagyon tetszett.
2022. jan. 1. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én különvonattal voltam tavaly Diósgyőr-Vasgyár állomáson és többen próbáltunk felfedezőutat tenni a vasgyár felé. Nem volt túl jól táblázva az üzem határa, de igen nagy erőkkel érkezett az őrség és nemigen tűrték az ellentmondást. Én nem kísérleteznék , így, hogy személyesen láttam , mennyire komoly az őrség.
2022. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit nem ér az egész, hogy törvénytelenűl legyek valahol. Már az első válasz elolvasása után letettem az egészről. Azt remélte, hogy teljesen nyitott lett az évek során és csak az nem megy be aki nem akar.
2022. jan. 1. 15:52
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:
93%
A factoryba bemehetsz, szépen visszaadja az érzést, főleg a pince rész
2022. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Valentino BROssi ***** válasza:
Működnek még a területén cégek, de a fő probléma azokkal az extrém sportolókkal volt akik felmászkáltak a kéményre és néha leestek. A katasztrófaturistákra egyszer talán rázuhant egy acélgerenda, mert elég balesetveszélyes, de önjelölt rallyversenyzők is jártak egy időben oda akiket szintén nem láttak szívesen.
2022. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kétszer is voltam bent, be lehet menni szinte bárkinek. A Kiss Ernő utca 17-nél beengednek ha bemondasz egy cégnevet ami a telepen belül működik. Szőrnyű lerobbant az egész, harmadik világbeli állapotok uralkodnak sokfelé.
2022. máj. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!