Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Magyarországon a...

Melyik Magyarországon a legélhetőbb város?

Figyelt kérdés

- Szép környezet

- Sok lehetőség

- Viszonylag normális emberek

- Normális közlekedés

- Biztonságos élet



2022. jún. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi inflációs és gazdasági helyzetben csakis a Nyugat-Magyarország települései a legjobb választás,bár pénztárcafüggő ki hol tud magának ingatlant megengedni.

Az euróban való fizetés miatt a legjobban most a nyugati határszéli településeken élők élnek,de kb egy ingatlan ára egy komolyabb pesti ingatlan ára.

Szóval hiába szeretne is valaki itt élni, iszonyatos drágák lettek az utóbbi években a lakások, házak.

2022. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár,Szombathely, Győr(bár én itt fix nem élnék) Budapest esetleg Keletről Miskolc Debrecen, Délről Szeged.
2022. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Bécs.
2022. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombathely, kőszeg, sopron, veszprém,vác,szentendre, eger, szarvas, debrecen, keszthely, szeged, tapolca, szigetvár, győr.
2022. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó veszprémi vagyok. Gyönyörű város, közbiztonság nagyon jó, munkalehetőségben sajnos 0. Ha Veszprém szóba jön, akkor inkább Székesfehérvár. Ja és Veszprémben az albérletek a Pesti árakat is verik.
2022. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keszthelyt és Tapolcát hogyan sikerült belekavarni ebbe a felsorolásba? 😂 Voltál már Tapolcán!?
2022. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
6 Miért, mi a baj Keszthellyel, és Tapolcával? Én szívesen odaköltöznék
2022. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na én Kesztherol költöztem el Tapolcát meg hagyjuk.

Se Szép környezet

Se Sok lehetőség

Se normális emberek

Szar közlekedés

Se Biztonságos élet

2022. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!