Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes vidékről felutazni...

Érdemes vidékről felutazni Budapestre az augusztus 20.-i tüzijáték miatt? Ha igen, akkor honnan érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 17:11
 1/5 anonim válasza:
90%

Hogy érdemes-e az tőled függ... ha szereted a tüzijátékokat, és nem fáradtság felutazni ez miatt, akkor igen.


A Budai várból például.

2022. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99%

Nekünk fél órányira van vonattal, tavaly felmentünk de nem igazán érte meg. Hang nem volt, a látvány is jobb szerintem a kamerákon keresztül, és iszonyat tömeg volt.

Szerintem inkább akkor érdemes ha az egész napot a városban töltöd, csak a tűzijáték nem igazán ér annyit (nekem legalábbis).

2022. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Mi a Parlamenttel szemben voltunk,ott volt hang,látni is lehetett.
2022. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Duna partján mindkét oldalról a Margit híd és a Petőfi híd között jól lehet látni.
2022. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tambi3 válasza:
76%

Valaha nem volt olyan vízi- és légiparádé, illetve este a tűzijáték, amit kihagytam volna. Ma ez már másként van...


Ha felengednek a Gellérthegy várfelőli oldalára, akkor onnan a legjobb a látvány, és kevesen szoktak lenni.

2022. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!