Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol vannak Budapesten különleg...

Hol vannak Budapesten különleges helyszínek, kevésbé ismert "csodák", ami igazi kuriózum lehet akár egy külföldi számára is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A welovebudapest oldalon találsz egy csomót.
2022. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nyócker.
2022. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Couchsurfingen is volt sok külföldi vendégem, illetve a külföldi barátaim is sokszor vezettem körbe Budapesten. Imádták a Libegőt, az esti Budai várat a város fényeivel, a Citadellát, a történelemkedvelőknek a Memento Park nagyon emlékezetes volt, de van akit egyáltalán nem érdekel az ilyesmi. Összességében nem kellett semmi különlegessel lenyűgözni őket, a legtöbbüknek nagyon tetszett a város turistás oldala.
2022. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat utcan fenyes nappal szaro hajlektalanokat mar mindenhol lathatsz. Osszehanyt utcakat szinten. Kb ez az egesz Budapest kuriozuma. Akinek meg Budapest tetszik qzzal en szoba sem allnek.
2022. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le hvmilyen típusú latvanyossag erdekelne... epiteszet... ? Múzeum? Park? Kilatópont a budai hegyekben? Egyeb?
2022. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez személyfüggő, hogy kinek mi az érdeklődése. Szívesen ajánlom mondjuk a Sziklakórházat vagy a Gellérthegyi Víztározót, de más szerint meg halál unalmas.
2022. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6: igen-igen, ezek tényleg különlegességek - de ha valakit ez abszolút nem érdekel, akkor fölösleges ilyesmivel traktálni. Ezért kérdeztem én is az 5-ben, hogy miféle érdekelné....
2022. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a Hosszúlépés - Járunk? programjai között , ott olyan tippeket kapsz, hogy beszarsz. Persze ehhez el kell menni a sétáikra.


Vagy ajánlom még Zubreczki könyveit vagy Facebook oldalát .

2022. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5-6! Főleg építészeti értékek témakörben keresgélek.
2022. szept. 30. 17:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: 👍👍


Nagyon jó volt a varosban blog is, szerettem olvasni.

2022. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!