Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyulai várról mik a tapasztala...

Gyulai várról mik a tapasztalatok, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Akik ott jártak milyen élménnyrl távoztak? Mi os ezeretnénk oda menni jövőre.

2022. dec. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes. A vár maga hangulatos. Mellette van egy tó. Szemben vele termál fürdő.
2022. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Fél-egy órára szép, de nem egy akkora élmény, hogy ez legyen egy kirándulás fénypontja. A termál meg már kopottas.
2022. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%
Bennem nem hagyott mély nyomot. Sík területen egy vár. Számomra ennyit volt az érdekes benne.
2022. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aHermann ***** válasza:
58%

Szia!


Bár mi nem mostanában voltunk, de nagyon nem jött be. Egy valaminek örültem akkor, hogy ingyen mentünk be (március 15-e volt), mert sajnáltam volna rá a belépő árát. Egy páncél itt, néhány fegyver ott, a kápolnába betéve egy pad.. Semmi extra. Feltételezem nem változott azóta semmi.

Ha esetleg 18 éven aluliakkal (min. 2 gyerek) mentek, akkor érdemes akkor menni, amikor a havi ingyenes napjuk van, vagy állami ünnepen.

Sokkal jobb az Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont. Nem olcsó a belépő, de nagyon megéri.


Most március 15. szerda lesz, nem várható hosszú hétvégi mizéria. Egy vasárnap-szerdával v. szerda-péntekkel hétköznapi áron tudtok menni.

2022. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a mellette levő kastélyt ajánlom.

[link]

Nagyon szuper a kiállítás.

2022. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Nekem tetszett, mikor arra jártam.
2022. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Várban szokott lenni fáklyás túra, na az viszont valódi élmény, még szerény vacsora is jár középkori kajákból, szintén fáklyafénynél, remek idegenvezetéssel.


A Wenckheim kastély gyönyörű, ahogyan a város központja is megèr egy sétát.

2022. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!