Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton vagy Horvátország...

Balaton vagy Horvátország lesz idén az olcsóbb nyaralás ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Most olvastam egy cikket, hogy a Balatonon 50.000/fő alatt nem nagyon lesz szállás szezonban. Amúgy én nagyon szeretem a Balatont, de most lehet idén inkább Horvátországban néznék, mert a pénzemért is többet kapok. Ott az apartmanok is sokkal jobbak (legalábbis délen, az én kedvencem Makarska, Tucepi) és tényleg úgy érzem, hogy amit kapok az szolgáltatás és nem csak valami enyhe minimum, amire a balatonnál már nem is feltétlen törekednek.
2023. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Elnézve az üzemanyagárakat, a Balaton lesz az olcsóbb választás.
2023. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Horvátország soha nem jött ki olcsóbban, mint a balaton, bárki bármit mond. Teszem hozzá, hogy nem rajongok azért a pocsolyáért.


Ha nem néznék autópályadíjat, üzemanyagköltséget, úgy kb majdnem egál, de horvátország mindigis drágább volt. Ott is ugyan úgy lehúzzák a külföldieket, csak ott van fizetőképes réteg (németek, osztrákok), amik a balatonnál már nincsenek.

2023. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Horváthországba járunk már évek óta nyaralni.Biztos balaton olcsóbb mivel horváthországig több autópálya , üzemanyag díjat kell számolni, de ezerszer jobb oda menni mint balatonra.10 évig a balatonra jártunk, beleuntunk.Jobb a tengerpart.Főzni meg főzünk helyben amit viszünk otthonról szóval olcsón megússzuk az étkezést. A szállas tavaly 80ezer volt 4 főre 4 éjszakára.Reális azt gondolom.Nemtudom mennyi a balatonon most a szállás.
2023. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a kérdést feltettem pár hete a mesterséges intelligenciának, és egyértelműen Horvátországot hozta ki olcsóbbnak.

Természetesen ne egy lepusztult "cimmerferit" hasonlítsuk össze egy 4 csillagos adriai hotellel!!


Akinek meg számít az üzemanyag meg az autópályadíj, az egye helyette a 2ezer Ft-os lángost meg az 5ezer Ft-os hamburgert a Balatonnál.

2023. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Én meg úgy látom, erre járt a természetes unintelligencia és dobott pár pirosat az értelmes válaszokra, holott csak az 5-ösre

kellett volna. Óvoda.

2023. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

Egyetértek a hatossal.

Egyebként 4es vagyok.

2023. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos itt mindenki hülye!
2023. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

6,7


Az A.I. hamarosan kikukázza a hozzátok hasonló agy nélkülieket és mehettek vissza a teszkóba a polcok közé pakolászni.

2023. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Elnézve az időjárást, nem nagyon lesz idén nyáron strandszezon.
2023. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!