Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen állapotok uralkodnak a...

Milyen állapotok uralkodnak a Velencei-tónál? Érdemes már strandolni menni?

Figyelt kérdés

Egy gyors fürdést enged a vízszint, és a víz tisztasága?


Előre köszönöm a válaszokat mindenkinek!!



2023. máj. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Agárdon volt dolgom, levittem a családot. Nagy csalódás volt. Sörösdobozokkal, eldobott csikkekkel, szeméttel volt tele a strand és a környéke. A parkolóban ahol megálltunk kannásboros hajléktalanok kéregettek és feküdtek a földön. A tó nem volt olyan rossz, bár elég sokat kellett gyalogolnunk, hogy ne csak térdig érjen a víz. Egy ideig nem vágyunk vissza.
2023. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik strandon voltál, 1-es?
2023. máj. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1es, van eg yjó hírem.

Az önkormányzat hajlandó volt valamelyest engendi a nyomásnak, és a "vidd haza a szemetedet" feliratú tábláka tlecserélték kukákra, így most már van hova dobni a szemetet.


A csövikkel nemtom hol találkoztál, én 10 éve a fél nyaramat ott töltöm és egyszer nem találkoztam sem csövesselm, sem koldussal.

Piáló fiatalok, azok vannak dögivel, persze.


A vízszint viszont tény, hgoy tragikus. Agárdon még csak-csak mert ott lépcsős bemensé van, így azonnal vizet érsz, még ha az csak térdig is ér. Velencén, ahol "feszített víztükör" van, ott jó szar, mert a lepakolós helytől kell menni vagy 50-80 métert mire elérsz a vízig:D


ÉS idén a vízszint nem érte el a tavalyi szezonkezdési vízszintet, szóval idén csak szarabb lesz.

Arra, hogy lehúsd magad, arra jó., de úszni elég kényelmetlen. Viszont jó feature, hogy aki csak áthalad, az is tud fürdőzni, mer tlekapja a cipőjét és begázolhat a vízbe, hiszen a nadrága nem lesz vizes:D

2023. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3: Pedig voltak hajléktalanok bőven Gárdonyban. Emlékszem kettő csöves össze is verekedett a Penny Marketnél, hogy kié az a felségterület, kinek a "joga" a vásárlók bevásárlókocsiait az autójuktól az áruházig visszavinni és a pénzt kiszedni belőle.

Úgy rémlik emiatt is határozott úgy a gárdonyi Penny Market, hogy 100 forintos érmék helyett kisebb értékkel bíró pénzérmékkel vihetőek el onnan a bevásárlókocsik.


Illetve volt egy csöves hajléktalan, aki a Jancsika szobor környékén rontotta a levegőt. Egyszer le is anyázott engem, mert nem voltam hajlandó pénzt adni nekem. (Épp munkanélküli korai huszonéves voltam, gondolhatod, hogy nem voltam eleresztve pénzzel.)

Úgy rémlik valamikor a drága, kedves hajléktalan úr öngyilkos lett sok-sok évvel ezelőtt. A vonat elé feküdt, az pedig áthajtott rajta.

máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*neki
máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!