Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek a Kolping...

Mi a véleményetek a Kolping Hotelról?

Figyelt kérdés
Valóban annyira jó, mint mondják? Megéri az árát? Különösen az étkezés érdekel. Lehet találni mindenkinek fogára valót, sokféle étel van? Illetve természetesen babának valók is? Vacsoránál gondolom az italokért fizetni kell, nagyon drágák? Egy 4 évessel és egy 9 hónapossal mennénk a férjemmel.

2023. máj. 26. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én több gyereket vittem, a legkisebb 3 éves volt, de volt 8 meg 10 éves is. Mindenki nagyon élvezte, a szobák nagyon kényelmesek, a fürdő is igazán gyerekbarát, rengeteg program (tánc, animátorok, bohóc) egész nap. Őszintén kitettek magukért, én az animátorok helyében biztos hülyét kaptam volna a 100+100 visító gyerektől, de valóban profik voltak. Egész nap ment a móka, mosolyogva, türelmesen. Volt színezéstől kezdve, minden kézműves foglalkozáson át a focibajnokságig minden. Meg hát maga a hotel egy egész élménykomplexum: fürdő, kalandpark, mászókák, játszóház, konkrétan felnőttként úgy kellett visszafognom magam, hogy ne menjek játszani.


A 9 hónapos szintén élvezni fogja, rengeteg animátor van akik kifejezetten babákkal foglalkoznak.


A negatívum nekem pont az étkezés volt. Finom, a választék nagy, de nekem kicsit az is inkább gyerekes volt. Nem nagyon fűszeres, igazából sóhiányos (ezt tudtam pótolni persze), meg olyan...olyan átlagos. Pl. volt lasagne, ami kb egy ketchup szósz volt abba volt a hús forgatva. És annyi meg a bambi, se egy fűszer se egy semmi. Akkor volt vaddisznópörkölt, amiből én a húst speciel nem eszem meg, de a szaft is nagyon ízetlen volt. Igazából az volt az érzésem, mintha tééényéleg minden a gyerekekről szólna, mintha most lenne egy hotel ami megmutatja, hogy a nyaraláson kell bevezetni a gyereket a vaddisznópörkölt evésbe. Persze a skacoknak van minden + ha szépen ettek akkor lehet pecsétet gyűjtögetni ha nem marad maradék a tányéron.

2023. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!