Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért van ennyi külföldi...

Miért van ennyi külföldi Magyarországon?

Figyelt kérdés
Se tengerünk, se magas hegységeink nincsenek, mindent ami a magyarok kezében van (pl.: telefon) külföldről van behozva, autómárkánk sincs. De mi az ami idevonzza a külföldieket. Mi van Magyarországon, ami az országukban nincs.

2023. júl. 30. 23:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Budapest a legtöbb külföldinek nagyon bejön és valljuk be, a dunai panoráma elég ütős. Amit nem értek, hogy a Balatonra minek jönnek nyaralni mondjuk a németek? Ezen a nyáron is többet van rossz idő, mint jó.
2023. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Dehat ezek az emberek nagyon sokfele utaznak. Ket napot toltenek a gyonyoru Budapesten. Ebben semmi erdekes nincs.
2023. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Mert csak a magas hegység a szép?

Nekem a bükk jobban tetszik mint a csupasz kőhegyek

A Balaton sztem szar, egyedül Tihany meg a Balaton Felvidék a szép


Amúgy Budapestre jönnek ami érthető mivel gyönyörű, tele van sky barokkal, jó éttermekkel, történelemmel, a parlament egyedülálló. Ide én is fixen jönnek, kötelező lenne. Más fővárost nem tudsz mondani kelet Európában, ami kötelező lenne mondjuk Moszkva meg Prága meg a kiemelkedő


Én vidéken nem szoktam külföldieket látni

2023. júl. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
rettentő olcsó
2023. júl. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Szép épületek, szép városkép, fürdők, romkocsmák, olcsó szolgáltatás árak, szexturizmus.
2023. júl. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

3:

Mondjuk attól még a Bükkben jelentéktelen a külföldi turizmus, mert csak hazai léptékben érdekes. Mert nem csak puszta kőhegyek és 900-1000 méteres középhegységek vannsk Európában, van ahol 1900 méteren is még erdő van, és hiába áll közel a szívünkhöz a Bükk, rengeteg olyan van, aminek a nyomába sem ér, még viszonylag közelben is, pl. Erdélyben a Pádis, hogy egy karszthegységet mondjak.


Magyarországnak világturizmus szempontjából egyetlen vonzereje van, Budapest, illetve regionálisan (Kelet- és Közép-Európai szinten) a melegvizes fürdőink.

2023. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem mondta hogy jók lennénk hegyekben

Azt a tájtípust eleve Svájc viszi

De a hegyek amiket elcsatoltak Szlovákiához és Romániához is nyilván jobbak mint a hazai


Mondjuk a Bükkben ott van a szalajka völgy ami azért Európa szinten is egyedi…. Egyrészt nagyon szép, nyugtató és aki volt már ott tudja hogy van valamilyen különleges energiája mint ahogy pl Szilvásváradnak is. Vagy Lillafürednek


De azt én is kijelentem hogy itthon valóban egyedül Budapest az egyedülálló, illetve leginkább csak a látkép a budai oldalról. Én ha nem magyar lennek biztosan csak azért jönnek


De ha meg meg akarnék nezni mást is, akkor az tuti a bükk, az egri borvidék, a Mátra és Tihany lenne


Amúgy természetben nem vagyunk kimagaslóak, de fővárosban igen

2023. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Budapest a szexturizmusban vilagelso. Nagyon szep lanyokat kapnak meg nagyon olcson.


Sok a filmforgatas,olcso ahelyszin.


Vannak a wolt meg egyeb futarok. Otthon meg ennyit se keresnenek…

2023. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Elég hülyék azok a szép lányok ha olcsón adják magukat
2023. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Budapest azért kulturálisan és építészetileg is ott van az európai nagyvárosok között. Ez nem a mi érdemünk, hanem az elődeinké.

Ezenkívül olcsók vagyunk, pláne most a forint fizetőképessége miatt.

2023. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!