Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gobuda mall-ban miért majdnem...

Gobuda mall-ban miért majdnem minden második üzletrész üres?

Figyelt kérdés
Ennyire rossz helyen lenne vagy drága a bérlés?
2023. szept. 4. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Már nem tudom, hogy miként hívták előtte, de ugye akkor mindegyik boltrész nyitva volt, aztán jött a felújítás és az új név. Pontosan nem tudom, hogy ez meddig tartott, de egy évig biztosan, aztán meg az is lehet, hogy még tovább is.


Ez idő alatt sok ottani boltnak nem volt bevétele, be kellett zárnia, sokaknak véglegesen. E miatt kevesebben kezdtek el oda járni ami miatt kevesebben is akarnak ott boltot nyitni.


És még mindig nem állt helyre régi állapotára a hely, nem is tudom, hogy fog-e egyáltalán.

2023. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rózsadomb Centerben is hasonló a helyzet. Meg egyéb plázákban is rengeteg kiadó üzlet van. Gondolom az online kereskedelem elvisz egy nagy szeletet a tortából. Meg sok családnál meg kellett nyirbálni a kiadásokat, ez sem kedvez a boltoknak.
2023. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A Gobuda legalább kulturált, nincs tele c emberekkel és egyéb pronyókkal. A mozi teljesen jó, és a Fishmonger.
2023. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eléggé félreeső helyen van.
2023. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felújítás előtt se voltak sokan, Spar, dm, posta, kb ezeket látogatták. Szerintem akik korábban oda jártak, azok átszoktak egy év alatt máshová. Ráadásul teljesen máshová pozícionálták az újat, csupa drága üzlet. Régen jártam én is sokszor mert a Spar nagy volt és tágas, jól lehetett parkolni és volt egy kajálda amit szerettünk. (No meg az egyik vonzereje pont az volt hogy nem volt tömve mint a Mammut.) Na kajálda már rég nincs, a Spar meg úgy összement hogy nincs sok értelme elautózni odáig, max a moziba fogunk egyszer-egyszer menni.
2023. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!