Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit kell tenni ha eltűnt a...

Mit kell tenni ha eltűnt a csekkem?

Figyelt kérdés
Egy fél hónapja megbüntettek a villamoson 25000-re mert nem volt jegyem.Reggel 6 volt buliból mentem a barátnőmhöz aki kb 10 kilóméterre lakott ,elis tévedtem és pénzem se volt.Kénytelen voltam bliccelni.Aztán nyilván számítottam rá hogy megbüntetnek,ami megis történt, az utolsó megálló előtt.Amikor az ellenőr elkérte a jegyem ,mosolyogva közöltem vele hogy sajnos nincs ,de valahogy muszály eljutnom “haza”.És ő mosolyogva kérte el az irataim és adta át a 25000 forintos csekket.Na ezzel nem is lenne baj csakhogy én sehol nem találtam meg azt a csekket ,úgyhogy nagy valószínűséggel elhagytam.Ráadásul a már több mint 30 napja volt ,úgyhogy biztos vagyok benne hogy még többet kell majd fizetnem.ilyenkor mit kell tenni?És mekkora összegre számítsak?És mi történik ha nem fizetem be?

2023. szept. 5. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Kár, hogy átadtad az irataidat.

Ha be szeretnéd fizetni, akkor a BKV-nál (ha Nem budapesti vagy , akkor az adott közlekedési vállalatnál, volánnál) kell kérni egy másik csekket.

2023. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz az ugyfelszolgalatukra vagy felhivod oket telefonon es kersz egy masik csekket
2023. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!