Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyek a legjobb élményfürdők/...

Melyek a legjobb élményfürdők/aquaparkok az országban?

Figyelt kérdés
Főleg csúszdák szempontjából érdekelne. Ahol eddig voltam: Esztergom, Párkány, Palatinus Budapest, Aquaworld Budapest. Mogyoródra mindenképp szeretnék elmenni jövő nyáron, de érdekelne, hogy szerintetek hol vannak még jó aquaparkok oda is szívesen elmennék. Leginkább az olyan csúszdákat szeretem, ahol medencébe zuhan az ember, nem pedig csúszdába végződő kis vízbe, Párkány pl ezért nem tetszett annyira. Illetve inkább a kinti csúszdákat szeretem, mint a benti, fedett csúszdákat és a hosszabbakat inkább.

2023. szept. 14. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sárvár, Zalakaros, Lipot, Gyor - nemrég építették át, a csuszdák jok lettek, vannak nagyok is, de medence kevés van.
2023. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúszoboszló
2023. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mogyoród állítólag a legnagyobb.

Volt lehetőségem Kisvárdaival összehasonlítani ami a másiknak hirdeti magát.

Kisvárda nyert mert egy új csúszdapark míg a másikon már látszik az idő.

2023. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zalakaros, Kiskunmajsa
2023. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Musztafa Kebab válasza:
100%
Mórahalom
2023. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Demjéni jó
2023. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!