Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentendre érdekes város?

Szentendre érdekes város?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Magyar viszonylatban igen.
2023. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdekel, annak az. Olyankor érdemes meglátogatni, amikor nincsenek rengetegen. A szerb emlékek sokasága megtalálható benne, de pl. Kovács Margit múzeum is érdekes, Barcsay Jenő is erősen kötődött a városhoz, számos munkája megtalálható itt. Amit írtam, csak töredéke annak, ami miatt érdemes oda rándulni.
2023. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Van a belvárosnak hangulata, meg ott a Skanzen, ahol több napot is simán el lehet tölteni. Vannak kirándulóhelyek is. Itt lakni viszont nem akkora szám, nagyon a turistákra van kihegezve minden a helyiekkel kb. a kutya sem törődik. Meg persze sokszor nagy a zsúfoltság, nem csak a turisták, hanem a Dunakanyar északibb településien élők és az ide kiköltözöttek miatt.
2023. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van Duna-partja, szép patakjai, vízesései, forrásai, hegyei, történelmi belvárosa, skanzenje.


Ez így együtt kevés helyen fordul elő.

2023. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert csak el tudod donteni, ha legalabb a fotokat megnezed. Aki nem bevasarlokozpontot talal erdekesnek, annak mar csak kielegitoen erdekes egyszer mindenkepp.

En Budan a Vizivarosban annyira szerelmes lettem a filingbe, csak azota csuszott hatrebb a listamon.

2023. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
2-3X voltam ott, nem estem hanyatt.
2023. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Nekem nagyon tetszett. De ez szubjektív.
2023. szept. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy rakás unokatesóm. Mikor hon-és népismeretet tanulnak, mindig elviszem őket a skanzenbe (jelenleg egy unokatesó és a húgom, akik várományosak). Sokkal jobban mulatunk, mint egy uncsi tanórán, és rengeteg program van, amivel a buzgó kistinik figyelmét is lekötik. Szóval én szeretek oda járni. Emellett a korzó, belváros és a Duna-part pedig gyönyörű, szeretünk ott bóklászni, fagyizni. Egy napos programnak tökéletes.
2023. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Turistaként jó hely, itt lakni utálok
2023. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem az ország egyik legszebb kisvárosa.
2023. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!