Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balmazújváros milyen hely?

WinR kérdése:

Balmazújváros milyen hely?

Figyelt kérdés
Sosem jártam ott, sőt a környéken sem, de hamarosan Debrecenbe kell utaznom, és gondoltam megnézem. Mit lehet ott látni, csinálni akár napokig?

2023. szept. 29. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Itt élek, jó hely
Itt élek, de unalmas
Sosem hallottam róla, hol van?
Én is megnézném, ha arra járnék.
Abszolut nem érdekel ez a hely.
Egyéb, inkább leírom kommentben.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyógyfürdő van ott (Kamilla), azon kívül semmi...

Egyáltalán, hogy jutott eszedbe megnézni, miért nem Debrecenben nézelődsz, ha már úgyis ide kell utaznod?

Én debreceni vagyok, a városban és a környékén is ezer érdekesebb/izgalmasabb programot tudok neked ajánlani, de B.Újváros biztos nem lenne közte (főleg nem strandszezonon kívül) 🙂

2023. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Az égvilágon nincs ott semmi megtekintésre érdemes dolog. Debrecen is dögunalom, akkor el lehet kézelni milyen lehet Balmaznewyork. Egyébként a Hortobágy ott van a közelben, de mivel az egy puszta, ezért ott sincs az égvilágon semmi ami 5 perc után is érdekes lenne.
2023. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Van egy jó szállodája, és van egy jó fürdője, és van egy kastélymúzeuma. Egy mezőváros, s mint ilyen nem túl érdekes. A hortobágy szélén van, jókat lehet csavarogni a pusztában. Nem messze van Tiszacsege - a szegedi Kiskőrösi Halászcsárda után ott a legjobbak a halételek a Tisza mellett! (Hortobágy községben több a látnivaló mint BalmazNewYorkban...
2023. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat: az a tipikus "semmi nincs ott" kategória.
2023. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Nem rossz amúgy, minden megvan ami kell, VISZONT az Újtelep nevű városrészt nagy ívben kerülni kell mert sok az erőszakos és tolvaj brazil.


Viszont Németfalu, Szigetkert, Bánlak az elég jó, nekem tetszik a város. Nyugodt de mégis városias, van sportcsarnok, stadion, szép park, közel van szoboszló....stb :)

dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!