Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mely kollégiumok adnak ki...

Mely kollégiumok adnak ki turistáknak szállást néhány napra?

Figyelt kérdés
A hostelek kínálata mellett szeretném megnézni a kollégiumokét is, de alig találni valamit. Korábban mintha több lett volna. Nem szeretné egyenként végigkérdezni az összeset, lehetőleg konkrétumokra vagyok kíváncsi, linkkel. Köszönöm szépen.
2023. okt. 7. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok jellemzően csak nyáron üresek
2023. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: Budapesten keresek.
2023. okt. 7. 20:29
 3/6 A kérdező kommentje:
1# Igen, ez igaz. Viszont korábban több kollégiumnak is volt vendégszobája, jómagam is szálltam meg már ilyenben. De most mintha eltűntek volna ezek a lehetőségek, legalábbis a Google jelen esetben nem a barátom.
2023. okt. 7. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is megfigyeltem, hogy régen több lehetőség volt. Mi legutóbb a Bagolyvár Kollégiumban (BGE-PSZK) laktunk, a lenti vendégszobákat adták ki, mikor éppen nem kellett a vidéki tanároknak.

Egy 2016-os cikk alapján viszont nincs szabad vendégszobájuk, pedig szerintem mi még utána is laktunk ott. Azt tudom, hogy egy ideig felújítás volt, és tényleg nem fogadtak. Gyanítom nem azóta maradt kinn a leírás véletlenül, de egy próbát éppen megérne. Ha azt mondja, hogy nem foglalkoznak már ilyennel, kérdezz rá, hogy tud-e ajánlani Bp-en belül kolit. Hátha ők, mint kollégium, jobban képben vannak ezekkel a lehetőségekkel.

Illetve írják itt az állatorvosi egyetemet, ami valóban egy épülettel van arrébb, de ők csak nyáron fogadnak vendégeket, mivel nekik kifejezett vendégszobájuk nem volt, hanem a diákokét adták ki, míg ők nyári szüneten voltak. Ha mindenképp kolit keresel, esetleg kerdezoskodj mégis ilyen helyeken, tényleg lehet, hogy többet tudnak így, hogy jobban képben vannak és ismerik a koli lehetőségeket.

2023. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kollégiumok egy része továbbra is menekültek rövidtávú befogadóhelyeként működik, ez egyértelműen csökkenti a kereskedelmi célú szobakiadás lehetőségeit.
2023. okt. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegeden az Szte-ad ki.
2023. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!