Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Akik ismerik, milyennek...

Akik ismerik, milyennek tartják Karcag városát?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Szépnek, vagy átlagosnak.
Rondának.
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lepukkant, elmaradott helynek
2023. nov. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem. Többször voltam már ott, nekem tetszett maga a városháza környéke. A többi rész valóban panel rengeteg, de ez egy kisváros, tehát nem voltak nagy elvárásaim. Egyszer érdemes megnézni
2023. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy sűrű erdőt el tudnék képzelni a helyére.
2023. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Alföldi pusztulat.
2023. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
Nyáron jártam ott - amolyan kirándulási céllal... hát, szerintem rendkívül unalmas hely lehet. Tipikusan az a "semmi nincs ott" kategória. Alföldi mezőváros, tehát körszerkezetes, javarészt kertes utcákkal, meg központban pár társashzázzal, meg nyilván van pár bolt, meg piac, meg ami szükséges egy kisvárosnak, de szerintem szabadidiőzni, szórkaozni meg ilyesmi nemigen lehet ott. Olyan alvóváros az egész, vagy nem is tudom, olyan otthon döglős helynek tűnt első benyomásra...
nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, szimpatikus hely, a tágabb környezet, a Nagykunság és a Hortobágy határa különösen tetszik.


Ettől függetlenül nem élnék ott, mivel a 4-es főúton mind a két irányban kint van a konkrét esetben jogszabálysértő hármas tiltás, vagyis a lassú járművek nem hajthatnak fel, holott a két szomszédos település, Püspökladány és Kisújszállás megközelítése szempontjából ez létfontosságú lenne. Ez azt jelenti, hogy ha ott laknék, kedvenc hobbim, az országúti kerékpározást mindössze két irányba tudnám gyakorolni, Kunmadaras és Bucsa felé. Ráadásul aszfaltutakkal elég gyéren átszőtt vidékről van szó, és minduntalan beleütköznék a 4-esbe.

dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!