Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Téli szünetre hol lehetne...

Téli szünetre hol lehetne találni olcsó teljes ellátású szállást ami lehetőleg még szép is?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk elmenni valahova kettesben. Olyan hely kéne, amit meg is tudunk fizetni. Ő 25 én 18.
2010. okt. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Itt nézelődhettek!


[link]

2010. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
www.hospitalityclub.org - teljesen ingyen kaphatsz szállást jó fej emberektől, akiknek a barátságod fontosabb, mint a pénzed. Ez az oldal erről szól.
2010. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Üdülni akarok ***** válasza:

A "meg tudtok fizetni" ár elég tág fogalom.


Téli szünetben kevesebb a szabadtéri program.

Ilyenkor elsősorban a wellness szolgáltatást is nyújtó szállodákat keresik, amik kicsit magasabb árszinten dolgoznak (bár ár-érték arányban jó ajánlatokat lehet találni).


A másik lehetőség a téli sportos helyszín, szerencsére már belföldön is vannak műhavas pályák, hogy ne potyára utazzon az ember fia.


Mivel elég fiatalok vagytok, ezért budapesti múzeumlátogató túrát nem ajánlok, de egy fűtött erdészházas, vadetetős programos, este összebújós, pihentető hétvégét sem zárnák ki.


Ennél konkrétabb tippet a maximum költségvetés, távolság, érdeklődési kör, eltöltött éjszakák száma ismeretében tudnék adni.

2010. okt. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


mivel én még diák vagyok, csak a barátom dolgozik, de neki se magas a fizetése, így közösen dobnánk össze

2010. okt. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!