Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Harkányban mennyi a fürdőbelép...

Harkányban mennyi a fürdőbelépő autista 3 évessel?

Figyelt kérdés

4 éves korig 300ft, ez oké. Nekem felnőtt jegy ez oké.


De hallottam, hogy van autista kedvezmény aosz kártyával.

Ebben az esetben mennyibe kerülne?


jan. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az aosz kártya 10% kedvezményre jogosít a Harkányi Gyógyfürdőben.

[link]


Szóval 270 ft. lesz a jegy.

jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor szinte mindegy. Csakhogy a kísérőnek is a felnőtt jegyből?


Valamint most láttam, hogy a gyermekmedencébe nem mehet be a szülő. Hát így inkább akkor lehet mást választunk. Vagy körbekérdezek.

A férjem és nagyfiam miatt egyszer már hagytunk ki fürdőt, mert ott meg csak fecskében szabadott bemenni, ők pedig nem kedvelik. Érdekes hogy mindenhol más.

jan. 15. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik fürdőben van ilyen szabály, hogy csak fecskében lehet bemenni? Sose láttam még ilyet.
jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh! Megkeresem, de akkor Farmoson szálltunk meg ha minden igaz. Meg azt is írta meztelen napok is vannak. 😆
jan. 15. 19:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem találom. Kb 4 éve volt szerintem és tuti hogy Pesten túl nyaraltunk, és a Duna vonala és azon túl keresgéltem. Nem Debrecen, mert ott mindkettőben voltunk, nem Miskolc tapolca ... De direkt megnéztem emlékszem a feltöltött képeket akkoriban és mindenkin sima gatya volt, úgyhogy tuti és az árak alatt nagy betűvel volt írva, hogy házirend, gondoltam elolvasni kötelező, nomeg a fiam miatt meg akartam nézni, hogy nem-e csak gyógyvizes a hely, mett akkor ő hogy megy be, és akkor nézem mondom hát ki üzemelteti ezt a helyet? De lehet Szentendre volt? Áh nem találom, lehet változás is volt.
jan. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!