Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes csinálni Debrecenb...

Mit érdemes csinálni Debrecenben fiatalként?

Figyelt kérdés
Mi haverommal ( debreceniek vagyunk) tavaly nyáron mindig a Nagyerdőre jártunk ki, ott azért lehetett csinálni valamit, meg néha elnéztünk a Fórumba. Nem hinném hogy más tudna valami helyet amit nem ismerünk, de mégis érdekelne, hogy ki mivel tölti az idejét itt, esetleg nyáron? Illetve a Nagyerdőn mit szoktatok csinálni? Amúgy fasza meg szép hely ez a Debrecen csak ki van halva általában mint a gyász van egy kis belváros meg Nagyerdő azt kész

febr. 23. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne kezdj el inni és dohányozni, hogy később, amikor már késő, ne kelljen megmagyarázni, hogy miért nem tudsz leszokni
febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Elköltözni.
febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valóságos
febr. 23. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom hogy hány évesek vagytok (nem is érdekel), de ha egy ilyen fórumon adott tanácsokkal akarod az unalmadat elűzni, akkor nálad van a hiba - és nem is kicsi!

Spec. én a rock-suliba járok, korizni járok, uszodába járok, könyvtár, koncert, kocsma...

A Fórumban még nem voltam ebben az évben. (a Plázában sem).

22N

febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jo akkor megolom magam kösz bocs hogy zavartalak
febr. 24. 00:17
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Ebbol a varosbol ertelmes ember csak menekul, ha teheti... nyugatabbrol jottem ide egyetem miatt es tanusitom, hogy egy remalom ez a varos! Ezen a tonnaszamra ideontott milliardok sem segitenek. Mielobb legyen meg a diplomam es huzok innen vissza.
febr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is oda jártam egyetemre, de egy tized akkora vidéki kisvárosból származom. Első két évben élveztem, mert ahhoz képest ahonnan jöttem nagyváros volt. Aztán egyre gyorsabban elkezdtem unni. Mentségére szóljon, hogy aztán elkerültem Pestre, de két év múlva az is csak falunak tűnt. Biztos bennem volt a hiba
febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

6 - Szerintem már ma húzzál el onnan, mindenkinek jobb lesz!

Csak a hülye marad ott, ahol nem érzi jól magát!

febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

"Csak a hülye marad ott, ahol nem érzi jól magát!"

Ha ennyire bolcsnek gondolod magad, ralan olvasd el az utolso mondatomat es probald meg ertelmezni...

febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha el tudod magad foglalni akkor tök mindegy hol vagy. Debrecen nyújt olyan lehetőségeket amivel napi szinten el tudo magad foglalni, például ahogy a 4-es is írta lehet járni uszodába vagy akármilyen sportra, jógára akármiylen szakkörre stb. Szórakozóhelyek is vannak, meg valamennyi kultúrális élet. Nyilván nincs értelme Budapesthez hasonlítani, de egyik magyar várost sem. miben hátrányos Debrecen az a környezeti elhelyezkedése, nem nagyon lehet elmenni sehova kirándulni ahova igen az meg a végletekig lepattant lásd Vekeri-tó. Szóval aki nagyvilági életet akar annak nyilván nem jó hely Debrecen, de az az igazság, hogy egy idő után már az ember nem is vágyik a nyüzsgésre, de a suép környezet az idősebb korban is hiáényizk és ebben Debrecen nem tud sokat kínálni.
febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!