Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek mennyibe kerül...

Szerintetek mennyibe kerül vidéken egy 30 km-es fuvar?

Figyelt kérdés
Faluból egy kisebb vàrosba.Kb.30 km-es út.Személyszàllítàs lenne,kisebb személyautóval.Mennyi lehet a reàlis összeg,amit kérhetnek?
márc. 5. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlag taxi alapdij 1100, erre jön 440/km, tehát minimum 14.300. De siman lehet, hogy az oda utat is fizetni kell, tehát nekem 30 lenne a tippem. De felhivhatod simán a taxi társaságot és kérsz egy árajánlatot.
márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsànat,azt nem írtam.Nem taxi lenne,hanem egy ismerős,de mondta nincs tisztàban az àrakkal.Én jàrjak utàna.
márc. 5. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ mennyire ismerős, és mennyire drága az ideje. De mivel ez egy fekete fuvar, mert nem fizet adót és nincs taxis engedéje, így nincs is hivatalos tarifája. Ismerősök leginkább benzinpénzt szoktak elkérni, ezért kérdeztem hogy magát a munkát és időt is meg kell fizetni?
márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Oké. Nos, akkor is vissza kell jutnia valahogy a kiindulo pontjába. 20-25ezret mondanék ebben az esetben.
márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
8 literes fogyasztással (700 ft-os üzemanyaggal) 5600 ft/100 km. 60 km=3360 ft + munkadíj 5000 ft/óra az 8360 ft. Max 10 ezer ft.
márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 60 km üzemanyagköltséget meg valamennyit a segítségért
márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazàból kicsit rokon is.:) Annyit mondott ő nincs tisztàban az àrakkal,jàrjak utàna én...Azért kb. én is arra szàmolok,amit az 5-6 vàlaszoló írt.Ilyen 20-30-as összegeket kicsit sokallnék,akkor taxit is hívhatnék.
márc. 5. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen árakkal nincs tisztában? Az üzemanyaggal, vagy a saját idejével?
márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azzal,hogy sajàt idejére mennyit illik felszàmolni,szerintem nem szokott fuvart vàllalni...és én sem szoktam sűrűn fuvarost keresni.Ezért én sem vagyok képben.
márc. 5. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom... Ha még ráadásul rokon is... Ez oda-vissza (nagyon) max. 1 órás elfoglaltság. Mennyi pénzt szeretne / lehet ezért kérni? Én biztos nem kérnék érte egy fillért sem a költségeken felül. Még azt se biztos, hogy elkérném. Persze, nem vagyunk egyformák!
márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!